Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha egy gyerek egy...

Normális, ha egy gyerek egy ágyban alszik az anyjával 5 évesen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, szerintem nem az.
2010. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy az lenne,néha-néha oké,de nem állandóan.
2010. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális,de ne mondd már,hogy egy 13 éves lány jobban tudja mint te :)
2010. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusok véleménye szerin kisiskolás korig normális, az enyém szerint is (mondjuk én is pszichológus vagyok, úgyhogy ez nem nagyon ér).
2010. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém még csak 2, de nem tervezek ágyat venni neki. Majd... Ovis korban még ok, iskolásan már úgyis ciki lesz neki.

Amúgy meg az a normális, ami neked az.-)

2010. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy családot,ahol a 11 éves fiú,a mai napig a szüleivel( szülei között) alszik... Na ez a nem normális! :)

Az 5 év még belefér,csak nehogy ott lyukadjon ki a dolog,mint az előbb említett családnál...

2010. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiam kb 7 éves koráig egy ágyban aludt velünk, annak ellenére, hogy volt saját szobája, éjjel mindig nálunk landolt. Elegünk lett, matracot tettünk a mi szobánkba neki, azon aludt egy darabig, aztán mire kezdődött a suli, már a saját szobájába aludt. 8.5 éves.

Most a lányom lett félős egy kicsit, 6 éves, de nem mer a szobájában aludni, a nagyfiamnál alszik.Pedig ő 2 éves korától egyedül aludt.

2010. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És egy 14 éves lány?-ismerek ilyet,szerintük normális szerintem nem.
2010. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 éves fiú az apjával egy ágyban alszik? Az normális?
2010. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!