Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden este meg kell mosni a...

Minden este meg kell mosni a kisgyereket deréktol lefele?

Figyelt kérdés
Nem fürösztöm minden nap,de nem is mosom a nuniját minden nap mert azt mondják a viz nagyon száritja,és elég minden második nap.
2010. okt. 26. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

pfff. én is minden nap fürdök, főleg nuninál.

inkább szárítsa ki és bekened krémmel, minthogy a kétnapos pisimaradvány a baktériumok melegágya legyen.

2010. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki mondja, de marhaság. A gyógyszertári fürdető tuti nem szárítja ki. Kend be vele jó alaposan, és füröszd meg a kicsidet minden este. Legyen tiszta és pihenjen a kis feneke kicsit. Szegény, egész nap be van csomagolva a pelusba, csak arra a félórára szabad a popsija, míg fürdik! A tisztaságról nem is beszélve.

Ha még a fürdetés után is úgy érzed, hogy kiszárad, akkor olajozd be a kis testét, vagy ha nagyobb már testápolózhatod is.

2010. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te mosakszol alul mindennap?
2010. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Kisgyereknek igen, minden nap kell fürdenie, mindenkinek jólesik, ha tisztán kerül ágyba. Gondolom te is lefürdesz minden nap.

Ez, hogy nem kell minden nap fürdetni egy gyereket, a pár hetes babára vonatkozik, akiknek még annyira száraz a bőrük, hogy a víz tovább szárítja.

2010. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez a kérdés mellé jó, hogy nem került ki a fotód.
2010. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg kell fürdetni, hogy is gondolod, hogy nem fürdeted meg. Csemetém, egyszer aludt el fürdés nélkül, mert bealudt. nem is aludt jól. Mi mikor milyen fürdetőt használunk újszülött kora óta, sose szárította ki.20 hónapos már.
2010. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyereknek biztos jó érzés lenne ha végre lemosnák róla az egész napos pisit kakit, nem értem miért vonod ezt meg tőle.
2010. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a fentem szólókkal. Ezek szerint nem minden nap fürdesz Te sem.... Szegény gyerek.
2010. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak deréktól lefele kell mindennap fürdeni,hanem deréktól felfele is!Remélem csak viccnek szántad a kérdést!
2010. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen fáradt és lusta is vagyok estére 3 gyerekem ellátása után, az esti fürdések még elég kevésszer maradtak el... Sokkal jobban esik az alvás egy jó kis ellazító langyos fürdetés után. Biztosan Te is érzed, hogy jobb a közérzetük utána, hiszen mi is alig várjuk, hogy este a zuhany alá álljunk, vagy beüljünk egy kád vízbe! Nem azt mondom, ha nagyon ritkán valami miatt kihagyod a fürdést, akkor az nagy tragédia, de sokkal jobb testnek és léleknek is, ha tiszta, ápolt, üde.
2010. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!