Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ha nincs segítségetek...

Anyukák! Ha nincs segítségetek ( nagyszülő, testvér, jó szomszéd), apa pedig dolgozik, Kire bízzátok a kicsi gyerkőcöt, ha pl. betegen orvoshoz kell menni, vagy olyan elintéznivalód van, hogy nem viheted magaddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
mindenhova viszem magammal
2011. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is mindenhova vittem. Orvoshoz, bíróságra, mindenhova.
2011. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
egy leinformálható bébiszitterre, akit már meg is találtunk.nagyszerű ember és a baba is szereti
2011. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
89%

Szia!


Egy babysitterre. Nem feltétlen kell leinformálható,babysitter- óvónői képzettsége legyen. Az a lényeg, hogy neked szimpatikus legyen,illetve a baba is elfogadja. Én inkább fiatalabbra hagynám szivesebben a gyerekemet,bár az idősebbnek több a tapasztalata.

2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És nem néztek "hülyén" rátok az orvosok, hogy mit keres ott a gyerek? Persze nyilván nem akaszthatod fel a szögre otthon...
2011. jan. 22. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs segítségem.

senkire nem tudom bízni, mindenhova jön velem.

az orvos nem néz hülyén, eddig még sehol nem szóltak miatta, egyébként pedig ha szólnának, akkor se tudnék mit csinálni, mert semmilyen rokonom nincs a városban, ahol lakom.

2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal én is, 2 éves a legkisebb.
2011. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem nem volt ez miatt rossza tapasztalatom. Sőt, ahogy észrevettem imádnak az aszisztens nénik babázni, főleg akik ritkán látnak babát.
2011. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Mindenhova viszem őket. Tőlem sokszor megkérdezték már, miért nem hagyom otthon meg hogy nincs kire bízni stb.?

Mindig elmondom hogy nem, nincs (nem jókedvemből viszem be mondjuk a sok beteg felnőtt közé gondolhatnák).

Ja és pénzem nincs 1000-1500 ft óránként bébiszitterre (mivel minimum 2 óra ha el kell intézzek vmit kis faluban élünk,a városba kell bemenni intézkedni) ráadásul annyiszor meg pláne nincs, hogy még meg is szokják, meg is kedveljék a gyerekek (mert csak úgy merném ráhagyni őket).

2011. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van állandó, megbízható bébiszitterünk, aki nagyon jól kijön a gyerekekkel, és vészhelyzet esetén bármikor bevetésre kész. :)
2011. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!