Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kis lány nem akar...

2.5 éves kis lány nem akar haza menni, miért? Én a testvére vagyok néha elszoktam hozzánk hozni tegnap is itt töltött nálam fél napot, estére mikor mondtam hogy viszem haza a szüleihez neki a sírásnak. Szerintettek ez normális?

Figyelt kérdés

márc. 29. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az én gyerekem is szívesebben van bárhol máshol, mint otthon :D 2 éves lesz hamarosan. A keresztfiam ugyanez. Otthon már unalmas neki, minden ugyanaz. Nem kell ennél többet beleképzelni a helyzetbe.
márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nincsen itt se a anyja se a apja csak velem van. Ezért furcsa ez nekem, mert karácsonykor egy órát se bírt a anyja nélkül vissza kellet.
márc. 29. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valszeg jól érzi magát veled. Én fiam is ilyen, hogy alig akar nagyszülőktől hazajönni, aztán persze már lelkesen magyaráz itthon, hogy mi volt ott, de elindulni nem akar. Sokkal jobban benne vannak a pillanatban, mint mi.
márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális a viselkedése, és minél fáradtabb, annál kevésbé akar hazaindulni. Meg annál kevésbé akar majd otthon ágyba bújni. ;-)
márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Bizony, normalis. Otthon van egy csomó szabaly, nálad meg nincs.
márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az én kislányom is ilyen a nagyszülőkkel. Ha ott vagyok is levegőnek néz egész nap, ha nem vagyok sem hiányzom neki. :D Ha nagy hiszti árán eljöttünk végre, akkor már nincs baj, de nagyon szeret máshol, másokkal lenni.
márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen rendben van.

Otthon több a szabály és nem őt szórakoztatják "egész nap"

Míg Te gondolom a vele játszottál, a kedvében jártál még ott volt, ez otthon nem így van.

márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig sírtam ha a mamától/déditől haza kellett menni. Még nagyobb koromban is. Pedig minden rendben volt az otthoni körülményekkel. 😁
márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen normális.
márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem kell belekèpzelni semmit.
márc. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!