Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól engedted ki...

Hány éves kortól engedted ki a gyermeket egyedül játszani az udvarra ?

Figyelt kérdés
Nálunk rendezett füves udvar van homokozóval hintával.
ápr. 3. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, van-e zárt kerítés? Medence, kerti tó, egyéb veszélyforrás?
ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van zárt kerítés. Kerti tó medence nincs.
ápr. 3. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Rendszeresen ránéztem, ott jàtszhatott egyedül, ahol ràlàttam.
ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-4 között már ment ki egyedül. Nincs medence, se tó.
ápr. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van tavunk, 4 évesen mehetett ki kb elsőre.
ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Meg szerintem azon is múlik, hogy mekkora az udvar és bentről mennyire látod a gyereket kint. Nálunk terasszal együtt kb 50nm, szóval kertnek is alig nevezhető :D De legalább a nappaliból hatalmas ablakon keresztül teljesen belátni, így ha a 1,5 éves úgy gondolja szép időben, hogy ő kimenne, akkor ha nekem közben dolgom van bent, felőlem mehet. Minden játékot biztonsággal, önállóan tudja használni, és bár alapvetően preferálja, hogy közben én is kint legyek, szüksége rám nincs :D A 3,5 éves nővére is szintén kimehetne egyedül, csak ő nem akar. Viszont ha nem látnám őket az ablakon keresztül, vagy nem látnék mindent bentről, akkor később engedném őket.
ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3éves most, egy ideje kimehet egyedül, de kb minden ablakból rálátok, nincs medence semmi veszélyes.
ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Enyem 4 eves bandita,kisfiu. 5 percre nem hagyhatom magara, vannak drotok itt ott. Illetvr a nagykapu belulrol nyithato also reteszes,nem zarhato . 2 perc alatt kint van az utcan. Ugy gondolom masfel ev mulva mar kimehet egyedul. Nalunk az utcan 5 evestol felfele minden gyefek egyedul bandazik, felugyelrt nelkul. Ha jon auto felreugranak vagy nrm. Az enyem azzal szorakozott h az auto ele ugrott. Illetve sregan melle. Hogy el ne usse de csak ugy tunjon. Jol megnyakaltam. De a lenyeg h nem megbizhato egy 4 eves még egyedul. Az en fiam legalabbis nem. :(
ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
13
ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4 évesem már ki szokott menni molyolni egyedül.
ápr. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!