Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekekkel kapcsolatban...

Kisgyerekekkel kapcsolatban tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom honnan kezdjem, 33 éves gyermektelen nő vagyok. Most egy 36 éves férfival fogok együtt èlni aki egyedül neveli a gyerekét. Nem pótanyát keres de így akarva akaratlanul a gyerek az életem része lesz. Szeretem, aranyos de sok mindennel nem vagyok kèpben és tartok dolgoktól.

Nyitott vagyok ötletekre és jószándékú tanácsokra.

Praktikus dolgok is érdekelnének.

Nekem ez teljesen új élethelyzet lenne majd és emiatt félek.



ápr. 10. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos infó kimaradt: hány éves a gyerek?

(Nem elhanyagolható: Az anyja meghalt vagy elhagyta a családot és nem keresi a gyereket?)

ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek, mi az amitől félsz? Pontosan milyen tanácsokat szeretnel? Mivel kapcsolatban?
ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

7 èves a gyerek. Az anyja néha elviszi. Nem miattam váltak el, már mikor én megismertem a páromat így volt és nem firtattam miért.

Minden tanács jól jönne ami fontos lehet, gyakorlati dolgok is pl amire egy olyan akinek nincs gyereke nem gondolna…

ápr. 10. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem 3 mondatban fogod itt megkapni a tutit. Neked egy alfatól omegaig átnézés kéne. Egy ilyet ajánlok neked. Julival mi dolgoztunk együtt és hatalmas tudása van, nagyon szemléletesen adja át.

[link]

ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem mindig furcsa mikor nem az anyánal van a gyerek. Néha elviszi? Jesszus

Szeresd az apát és a gyereket is. Ennyi.

Mitől félsz?

N

ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-és vagyok: kíváncsi vagyok annak a 3 embernek a kifejtős véleményére hogy miért ne?
ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!