Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tudott sétálni veletek...

Mikor tudott sétálni veletek a gyerek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 19 hónapos, már 10,5 hónaposan elkezdett járni és azóta szaladok utána. Nagyon stabil, nagyon ügyes, csak sose akar arra menni, amerre kéne. A tiétek mikor tudott már veletek együtt sétálni?

ápr. 11. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Az enyém akkor, ha vittem magammal. Ha otthon hagytam az apjával, akkor nem tudott velem sétálni.
ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy 4 évesen már nagyjából jött arra, amerre én. 6 éves kortól tudott lépést is tartani, szóval nem kellett már lassan battyogni.
ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évesen.
ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két éves a fiam és már egy jó ideje szépen jön mellettem, fogom a kezét neki természetesen.

Ha meglát valami érdekes dolgot menne arra, de ha mondom neki, hogy most masmerre megyünk, akkor szépen elindul velem együtt a jó irányba

ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetektől. Szintén 10 hos kora óta jár. Voltam próbálkozásai, de akkor nem mentünk sehova, visszafordultam. Amikor ilyen időszak volt nem mentem kapkodosansehova, mert türelmesen akartam megtanitani. Pár ilyen volt csak, osszessegeben nem volt problémás. Illetve mindig amerre mentünk mutattam érdekes dolgokat, fontos volt a cél állomás is, magyaráztam neki rengeteget. Értelmes gyerek. Rokonomek ha elszaladt a gyerekük vagy elhízott kismotorral csak loholva röhögtek neki, így nyilván még most 4 évesen se tud a gyerek közlekedni. Nekem egyszer volt ő miattuk utánzásbol, hogy elment előlem motorral, meg fogtam őt is, a motort is és haza mentünk. Utána nem próbálkozott. 2,5 évesen ment oviba, előtte is mindig dicsérték az óvónők amikor látták, hogy milyen szépen fogja a kezem mindig.
ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kora óta már gyalog jön velem. Ha sietni kéne, kocsival megyünk, ha csak napi séta, akkor hagyom 2 méterenként piszmogni. Úttest környékén mindig fogom valahogy, de már ügyesen megáll a zebránál, csak nem kockáztatok.
ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat varom meg a pillanatot… 16 honapos
ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a cél. Ha a játszótérre mentünk, szívesen jött. Ha hazafelé mentünk, nem olyan szívesen.
ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2éves korától, de nem bír mindig végig sétálni
ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 éves lett épp, és most merem mondani, hogy jót tudunk sétálni. Tempósan, célirányosan, veszekedés és könyörgés nélkül. Volt, aki megszólt a babakocsi miatt korábban (2,5 éves koráig használtuk), de képtelenség lett volna vele haladni.
ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!