Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 évessel milyen karácsony...

2-2,5 évessel milyen karácsonyi ajándékokat díszeket lehet közösen készíteni?

Figyelt kérdés
Nagyik is biztos nagyon örülnének, ha valami olyat kapnának, amit az unokájuk (is) csinált. Nem kézlenyomatra vagy ilyesmire gondolok első sorban, azt kaptak már, amikor megszületett. Olyanra, amiben saját kezűleg tevékenykedik a kicsi. Vagy ehhez még nőnie kell?
2010. okt. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Nálunk idén lesz először igazi fa és itthon ünnepelünk - nem mamánál-

szóval még nem volt együtt fánk igy diszeink sincsenek.


én is tervezem hogy alkotunk valamit a cseppel...



- sütünk mézeskalácsot amit sütés elött kilukasztunk ott segithet szaggatni festeni cukormázzal.


papir disz készitéshez még kicsinek találom mert nem adok a kezébe ragasztót és vágni se tud még.

Nálunk ez lesz ..

2010. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kartonból (dobozból is jó) vágj ki kört, csillagot, harangot sablonnal, ragaszthattok rá karácsonyi csomagolóból képet vagy rajzolhat rá filccel, színessel, aztán csllámmal szórjátok be a szélét, s már kész is. Belefűzöl egy cérnát, s dísznek is tökéletes.


De ez is jó ötlet: ragasztani biztos tud. [link]


Ha a fűzés szereti, ezt is kipróbálhatjátok. [link]


Most hirtelen ezeket találtam, de a héten még ötletelek. :-)

2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 28. 14:26
 4/6 kisnita ***** válasza:
színes papírból csinálhattok láncot fel lehet akasztani az ablakokra is és a fára is.
2010. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mézeskalácstésztán fogom körberajzolni (körbevágni) a kezét és sütés után díszítjük vagy írunk rá valamit nagyiéknak.

Vagy még olyat is láttam, hogy papírangyalka feje helyére a gyerek arcfényképét ragasztják.

°M°

2010. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Süssetek mézeskalácsot, s egy fémdobozba téve ezt adja át a gyerkőc. Bár lehet, hogy nem fogja lekötni csak addig míg gyurkászolja a tésztát és megeszi a felét.
2010. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!