Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltunk a párommal várároln...

Ma voltunk a párommal várárolni karácsonyi ajándékokat meg ennivalót a hétvégére. Nagyon sokáig úgy 1 óra hosszáig nagyon fájt a hasam alja ez mitől lehet? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat előre is.

27 hetes


2008. nov. 21. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sok jarkalas cipekedtel is??
2008. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb.végig ültem az egészet a páromnak odadtam a papírt mit vegyen.Ahogy ültem akkor is fájt ha mentem akkor is végig.Nem cipekedtem.Nagyon félek hogy valami baj van.Tegnap este is ilyenek voltak.Köszönöm előre is a válaszokat.
2008. nov. 21. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

nekem is pont ez volt.. sajna ez mar igy marad.. mégis setalni es mozogni kell sokat.. en ugy megyek mint a pingvinek mindig utana :S

szedd rendesen a magneziumot, en ugy csinalom, hogy akkor veszem be, ha már nagyon fáj

pihenj is kicsit.

nyugi, nincs semmi baj, csak a méhszalagok..

és nem biztatlak, allitolag rosszabb is lesz :(

25,4 hetes kismama (akinek egy hete "jott ki" ez a tunet)

2008. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, bar ülés közben nem szabadna fájnia, vagyis nekem nem fajt
2008. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A magne B6-ot szedd rendszeresen! Én is azt hittem, hogy csak a szalagok miatt fájt, kb. a 25 héttől, majd a 30.héten kiderült, hogy ki van nyílva a külső és középső méhszáj, a dokim le is tiltott mindenről, fekvés és napi 3x2 magneB6, most a 35. héten már feloldozott, mert nem nyíltam tovább hál Istennek, szóval lehet neked is pihenned-feküdnöd kéne. Sajnos nekem sem megy a jövés menés és a házi munka is csak részletekben, pedig elterveztem, hogy én marha fitt kismama leszek:-).

Szóval nézesd majd meg magad, de addig is pihenj többet!

Hajrá:-)

2008. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!Mindenkinek kitartás!Sokat pihenek most is de akkor úgy látom még többet kell.

Boldog Babba várást!

Mégegyszer köszönöm!

2008. nov. 22. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Napra pontosan egyidős a terhességünk.Ha huzamosabb ideig vagyok függőleges helyzetben,nagyon szokott fájni a hasam és be is keményedik néhány másodpercre.Én elmentem az orvosomhoz a panaszaimmal, sajnos teljesen visszahúzódott a méhnyakam, de még nem nyílt ki a méhszájam. Magne B6-ot ajánlott és mellette felírta a Diaphillyn 100 tablettát is.Valamint azt mondta, hogy ammennyit lehet pihenjek és a legjobb erre a fekvő helyzet, mert nem terheled a méhedet a baba súlyával.

Nem szabad idegeskedned,menj el az orvosodhoz, hogy megnyugodj.Nincsenek görcseid és ez jó jel.Feküdj a hétvégén minnél többet.

2008. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.Szívesen megismernélek főleg hogy egy cipőben járunk.Köszönöm a segítségedet.

Boldog Baba várást!

2008. nov. 22. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál megfázva mostanában? Csak mert nekem egész augusztusban ugyanez volt. a pollenek miatt állandóan tüsszögtem és nekem is folyamatosan fájt, szúrt az alhasam. Azóta szerencsére elmúlt. De a sok sétától is lehet. :) 37 hetes
2008. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!