Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilizést hogyan kezdtétek el?...

Bilizést hogyan kezdtétek el? Nekem nem marad meg rajta.

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelne.

A Te babád mennyi idős?

Az én fiam 19 hónapos és esténként szoktam megpróbálni, mert sokszor pisil olyankor, ha leveszem fürdéshez a pelust. Én vettem wc szűkítőt is, azon néhány másodperccel tovább elvan. Közben próbálok vele beszélgetni, de nem túl kitartó. Eddig még egyszer sem sikerült (csak utána a kádba:))

2010. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos. Kb. két-három hónapja kezdtünk bilizni, azóta kb. kétszer volt kaki a bilibe. Én úgy veszem rá, hogy ülve maradjon, hogy könyvet adok a kezébe azt nézegetjük, meséljük. Mindíg reggel bilizünk, akkor tudom, hogy a reggeli tejcsi után szokott kakilni, és még így sem mindíg sikerül. Sokat mondom neki, amikor észreveszem, hogy pisilt vagy kakil a pelusba, hogy szólj máskor hogy: Anyuci, bili! Na ezt már tudja hangosan kiabálni, de általában mindíg csak a produktum után. : (
2010. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amig magától nem mutat hajlandóságot arra, hogy tovább megüljön rajta, sok mindent tenni nem tudsz. Én a fiam a wc fölé tartottam, oda pisilt minden este, aztán napközben is, csak ezek után volt hajlandó a bilire ráülni és pisilni, ekkor 22 hós volt. 2 hónap telt el, a kaki még problèma most is. Tartogatja. Szóval csak lassan....:)
2010. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!