Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktátok ijesztgetni a két...

Szoktátok ijesztgetni a két év körüli gyereketeket, ha nagyon rosszak, vagy hisztisek, szófogadatlanok?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt,hogy mondjuk a földhöz vágja magát,közben üvölt torka szakadtából,és próbál megtépni,stb,ilyenkor szoktatok neki olyant mondani,hogy jön a csúnya bácsi,és ő elviszi a rossz gyerekeket,vagy valami hasonlót.
2010. okt. 28. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Soha!!!
2010. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ha hisztizik, azt szoktam neki mondani, hogy nem megyünk a játszótérre többé. Érdekes módon mindig beválik! :)
2010. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad mert bepisil éjjel, vagy dadogós lesz. Inkább rá kell szólni szigorúan.
2010. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
ugyan nem vagyok édesanya, de tanultam neveléspszichológiát... senki ne ijesztgesse a gyermekét ilyesmivel, rossz hatással lehet a későbbiekben.
2010. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem ijesztgetés, csak realitás, Tényleg vannak csúnya bácsik, és nem árt, ha tart tőlük.
2010. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Legfeljebb beígérem, hogy kiverem a fenekét, amit meg úgysem teszek meg. A leghatásosabb nálunk inkább az érzelmekre való hatás. Miért okozol nekem bánatot, szomorítasz el, mint aki nem is szeret engem, mikor én meg nagyon szeretem őt. Volt, hogy hisztiből azt válaszolta, nem is szeret, erre én azt válaszoltam, hogy akkor én sírni fogok. Eddig bevált.
2010. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha,másra is rászólok ezért.Anyáméknál bevett szokás volt a sötét helyre zárás,én még most is félek emiatt a sötétben.Sokat járunk dokihoz is vele és arra törekszem,hogy szeresse az orvosát,ne féljen se szuritól,se a vizsgálattól.
2010. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

igen!

nagyon hatásos módszer:)

2010. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát arról a szülőről, aki a saját gyerekét ijesztgeti, megvan a véleményem. Az ilyen embert rákötném egy kötélre, lelógatnám egy hegyről vagy hídról, és addig mondogatnám neki hogy elengedem míg össze-vissza pisilné magát!!!!!!
2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.Ha olyan helyen hisztizik(pl.bevásárlóközp.) max. annyit mondok,hogy:Jössz v. itt hagyjalak?Általában elgondolkodik és jön.2 éves
2010. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!