Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves gyereket hogyan...

2.5 éves gyereket hogyan engesztelhetnék ki?

Figyelt kérdés

Jóbarát az anyuka,szoktunk sokat beszélgetni a parkban. Viszont elkövettem azt a "hibát", hogy az anyuka és a kislány mellé leültem a padra.

Azóta a kislány úgy néz rám,mintha tömeggyilkos lennék. Sír,ordít, ha meglát, beszélgetni sem tudok az anyukájával két szót sem.

Ez már így marad?


41 éves nő vagyok, nekem is van egy lányom, ő már iskolás.


Jó volt néha beszélni pár szót. Főleg úgy,hogy hasonló végzettségünk is van.


A kislány kis magának való,inkább ül az anyukája mellett,minthogy játszana. Bár néha a lányommal hajlandó labdázni.


máj. 21. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.kell.kiengesztelni mert nem csinaltal rosszat az anyjanak.kell kordaba tartani ezeket a felesleges hosztiket es leallitani rola
máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes nevelést kapott.
máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Ne röhögtess már, hogy ez komoly kérdés
máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne kiengesztelned? Mert leültél egy padra?? Remélem ezt te sem gondolod komolyan.
máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ok. Akkor többet nem fogok tudni beszélgetni velük... ugyanis most meg se állnak,ha meglátnak. Mert sír a kislány tőlem.

Rettentően fél mindenkitől amúgy.

máj. 21. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hja, ha anyu se normális...
máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ez az anyukája dolga, te semmi rosszat nem csináltál.
máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy játékot és kérj tőle bocsánatot. Magyarázd meg neki, hogy nem gondoltad volna, hogy ennyire megbantod őt, nem volt szándékos stb… ölelés puszi the end
máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8, miaf.., miért VENNE neki egy játékot??? eleve, ha tényleg megbántasz egy gyereket, akkor NEM játékkal kérsz tőle bocsánatot, hanem szavakkal. de itt semmiféle bántás nem történt.
máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát az anyuka nem jóbarát, ha egy ilyen után kerül. Ezt te se gondolod komolyan...
máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!