Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiú 25 éves nővel...

15 éves fiú 25 éves nővel akar találkozni barátilag?

Figyelt kérdés

Mit szólnál ha a 15 éves fiad előállna azzal, hogy egy facebook csoportban megismert több embert, köztük egy 25 éves nőt is ès találkozni akarnak?

Barátilag??


febr. 5. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Barátilag. Értem.

Ilyenkor el kellene gondolkozni, hogy mit is akar a fiú a 25 éves nőtől, vagy éppen fordítva.

Más életfeltételek vannak, a 25 éves már lassan kiélte magát, gyereket akar (majd) a 15 pedig gyökeres ellentéte, most kezdi élni az életét.

febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A barátság nem életkor és nem nem kérdése, hasonló érdeklödés böven elég.
febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem hihetetlen a sztori. Nekem is vannak csoportokból ellenkező nemű ismerőseim, akikkel találkoztam már (igaz, nem kettesben), és nem akarok tőlük semmit.

Persze lehet, hogy az említett fiú akar, ezt nem lehet tudni.

febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
1-ees: nem összeházasodni akarnak! Barátságnál nem probléma az eltérö élethelyzet
febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván abban a FB-csoportban volt valami közös érdeklődés, azért voltak egyáltalán benne ugyanabban a csoportban. Miért ne beszélgethetnének erről kettesben, élőben?

Én nem látnék bele ebbe többet.

febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
A 17 éves lányomnak van egy 37 éves, nős, 2 gyerekes barátja, aki nem mellesleg a főnököm. Kb. 2 éve barátok, rengeteg közös érdeklődés, rengeteget tudnak beszélgetni mindenről. Nekem nagyon fura volt az elején, de már megszoktam. Megy velük sokszor moziba, programokra, a feleséggel és a gyerekekkel is jóban van, néha bébiszitterkedik is nekik. De igazából a férfivel van nagyon sok közös bennük.
febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 én azért biztos jobban szemmel tartanám őket. A feleség helyében is aggódnék. Engem nagyon frusztrálna, ha a közel 40 éves férjem tini kiscsajokkal programozna.
febr. 6. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7-es: VELED van baj, ha ennyire féltékeny vagy illetve CSAK SZEXUÁLIS érdeklödést tudsz két ember között elképzelni!
febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, vannak a férjemnek női ismerősei (szépek, csúnyák egyaránt), de az szerintem nem normális, ha egy 20 évvel idősebb férfi rendszeresen programozik egy kislánnyal. Majd kibukik, hogy ott van más is.
febr. 6. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Vagy mindkettöt ugyanaz a fajta film érdekli
febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!