Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenre emlékeztek jól hogy...

Mindenre emlékeztek jól hogy teltek a mindennapjaitok a gyermeketekkel? Lehet valami gond velem hogy nem emlékszem mindenre, és részletesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 3 éves múlott.

De nekem annyira rossz memóriám van sajnos, hogy alig emlékszem valamire

Vagyis emlékszem, csak nem olyan jó részletesen

Hogy pl 1 évesen miket csináltunk...

Mikor nézegetek régebbi videókat, van olyan hogy nem is emlékszem rá.

Emlékszem sok mindenre nem nem részletesen

Ez szerintetek nem baj?

Így van ez pl az iskolás eveimmel is, abból is van pár emlékem és annyi.

Kell ezzel foglalkozni, orvoshoz menni stb... Jelenthet akár bajt is?

Vagy alapból ilyen a memóriám és kész?!



máj. 25. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem a legtöbb dologra, pl a fiam most 8, szinte az egész babakora kiesett 🤷‍♀️
máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az én memóriám betegség miatt gyenge, de én valahogy a gyermekem életére nagyon jól emlékszem. Most 6 éves.
máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Valószínű ilyen a memóriád.

Én rengeteg dologra emlékszem pontosan nagyon kicsi koromtól kezdve. Sőt egy hónapokkal korábban történt beszélgetést is képes vagyok szinte szóról szóra visszaidézni. Viszont ha a tesómat megkérdezném mit evett tegnap ebédre valószínű nem tudna rá válaszolni. Viszont ő a szebb, én meg az okosabb.

máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Amíg a mindennapokban nem akadályoz a memóriád, addig szerintem nem kell doki.

Nekem amióta megszületett a gyerek (szintén 3 éves), azóta pocsék a memóriám. Ez főleg most tűnt fel, hogy visszamentem dolgozni, és például néhány régi távolabbi kolléga neve tök esélytelen, hogy eszembe jusson. Vagy jelszavak, mindent fel kell írnom. Meg amiket magyaráznak nekem, másnap mintha meg se történt volna, ha nem dokumentálok mindent.

máj. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiam két éves, és nem emlékszem az első hat-het hónapra..

Ciki vagy nem, de csak nagyjából tudom mit csináltunk itthon.

máj. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam naplót. Havonta írtam egy blogbejegyzést (titkos blog) fényképekkel. Igaz a kisebbel már nem bírtam ezt se, csak 2 éves koráig van meg, míg a nagynak 5.
máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mindennapokra én se emlékszem annyira. Most 3 éves, a fontosabb események maradtak meg.
máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A középső babakora eléggé kiesett, a kicsi első éve, amíg a középső el nem ment oviba, pedig szinte teljesen. Örültem, hogy luk van a seggemen O:)

Most már kamaszok mindhárman, szerintem méltányolható mennyiségű emléket tudok felidézni mindhármukról, ha kérdeznék O:)

máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is. Kislányom most 2,5 éves, egy teljes év mint ha kiesett volna az első és a második születésnapja között. Alig emlékszem valamire. Az első évére emlékszem és ugye erre a fél évre amióta betöltötte a kettőt mert ez úgy friss, de kettő között alig maradt meg valami.
jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!