Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha 2,5 éves kisfiamnak babakonyhát vennék?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. okt. 30. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az 1-2 percet a szerelőpadra írta a kérdező, nem a konyhára.
2010. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még nincs fiú-lány kérdés ilyen szempontból. Ha egy kislány kocsival játszik az nem gáz, de ha egy kisfiú főzöcskézik az gáz? Szerintem nem. Én is gondolkodtam egy konyhán a fiamnak. Ikeás fém baba lábasai vannak, és imád velük játszani.
2010. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan. Az összes haverja ott fog játszani. ;)
2010. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Én is gondolkodom rajta, mert szintén 2 éves fiam folyton a konyhában játszik az én edényeimmel és a TV-ben is imádja a főzős műsorokat.

Már takarító eszközöket is vettem neki, nagyon szívesen játszik vele, ha látja, hogy én felmosok, ő is rögtön hozza a sajátját és "segít" nekem.

Nem gondolom, hogy ettől sérülne az identitása, vagy kinövi vagy házias pasi lesz belőle...

2010. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
4 éves keresztfiam is szeretia a konyhát, nem rég kapott!
2010. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Karácsonyra tuti kapni fog,köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 31. 13:17
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsiben, oviban is játszanak a fiúk a kislány játékokkal. Otthon miért ne? Ezt nem értem, a gyerek még nem tudja, hogy ez lány játék. Ő csak utánozza a szülőket ami általában mosás, főzés, takarítás. Imádni fogja meglátod.
2010. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is imád a fiam főzni. Ő is pont most 2,5 éves, és 8 hónapos (!) kora óta szenvedélye a főzés. Félórákat eljátszik a főzéssel naponta, olyan szintre fejlesztette, hogy hihetetlen. Kiskonyhát csak azért nem veszek neki, mert csak az én (kiselejtezett, régi) edényeimmel hajlandó főzni, a játékkonyha nem érdekli. Egyébként a főzési mánia mellett totál fiús érdeklődése van: vonatok, traktorok, autók, stb.
2010. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a mesterszakácsok többsége pasi, szóval nem is nőies szakma. És ha végül szakács lesz, majd lehet mutogatni a fotókat, hogy milyen korán kezdte. :))
2010. nov. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!