Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 hónapos gyerek még sosem...

9 hónapos gyerek még sosem volt lakáson kívül, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Szomszédunkban született egy kisfiú, már betöltötte a 9. hónapját. Még sosem láttuk sem mi, sem a szomszédok, soha nem hozták még ki a levegőre. Értelmiségi (44 és 51 éves szülők) emberekről van szó.


Megkérdeztük a múltkor a pasit, hogy miért nem hozzák ki soha a gyereket? Válasza: Kap elég levegőt, mindig nyitva van az ablak.


Nem akartam vele vitatkozni, de mennyi inger érheti a 4 fal között szegénykét? Úgy sajnálom. :( Hallottatok már ilyesmiről?


2010. okt. 30. 23:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez tényleg durva. És első gyerek?

Az enyém a kicsi már 10 hónapos, de strandon, állatkertben és még rengeteg helyen járt. A nagyobbik meg 13 hónaposan tengerparton is.

(Amúgy él még az a gyerek? Nem azért rejtegetik?)

2010. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
8:36-os, nekem is ez jutott eszembe. De a nagyinak csak feltűnt volna.
2010. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Él, persze, az apja legalábbis folyamatosan hordja haza a pelenkákat, és nemrég sírni is hallottuk a zárt ajtók mögül. Hát tényleg iszonyú furcsák. Első gyerekük (és gondolom nem is lesz már több nekik).


Védőnőjük nem ugyanaz, mint aki hozzánk jár. Ezt se értem, hisz ugyanoda tartozunk, de mindegy, ilyen szinten meg pláne nem akarnék beleavatkozni ebbe a furcsa életbe.


Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 31. 22:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy más a védőnőjük és egy házban laktok. Én tuti, hogy rákérdeznék a védőnőre. Korlátozza szegény gyerek jogait.
2010. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyet biztosan tudok. Aki hozzánk jár, az nem az ő védőnőjük. (az enyémtől rákérdeztem, hogy ők hozzá tartoznak-e, és azt mondta, nem. tovább nem faggatóztam).
2010. okt. 31. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!