Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közösségbe járó gyermeked...

Közösségbe járó gyermeked milyen betegségeket visz haza?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen kezdte (bölcsi, ovi), milyen sűrűn lett beteg, és milyen típusú betegségeket szedett össze. Felépülés, stb. minden érdekel:)


Lassan megkezdi a nagyobbik az ovit, és már előre rettegek, hogy miket fog hazahozni az oviból.


2010. nov. 2. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk felső légúti betegségeket,és hányás-hasmenés vírust,de ezeket bárhol elkaphatják a gyerekek.

Amíg meg nem szokja a közösséget,beteg lesz sajnos.

Ezt a 2. gyereknél vettem tudomásul,amíg a nagy volt pici,minden betegségnél kiborultam,sírtam,sajnáltam szegényt.

Most is sajnálom persze,de könnyebben túljutunk a betegségeken.

2010. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Torokfájás általában ősszel, tavasszal egy-egy hétig.

Aztán tetű...ez minden közösségben előfordulhat, és lassabban áll helyre a rend, mint azt az ember sokszor gondolná...sok szülő nem irtja ki alaposan, és kezdődik elölről:((

2010. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éves koruktól járnak közösségbe, gyakorlatilag a mai napig mindent hazahoznak, amit mások bevisznek, az influenzától elkezdve a kötőhártyagyulladásig. Talán az influenzára már nem olyan fogékonyak, de ez 2 év immunizálásba került :-(
2010. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!