Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat a férjem hozta haza...

Kisfiamat a férjem hozta haza alvás után az oviból, nagyon kezelhetetlen lett miután hazaért, emiatt én inkább hazahordom majd ebéd után, te is így döntöttél volna?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok GYED-en és amúgy is mérhetetlen lelkiismerefurdalásom volt,hogy csak délután jött haza a kisfiam,bár sosem panaszkodott,nagyon szeret menni.

A férjem szerint spóroljunk az üzemanyagon és ne járkáljak naponta többször autóval mikor ő is haza tudja hozni hazafelé.


2011. szept. 20. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Én be sem adtam a lányom. Ha megtehetitek hogy nem spóroltok az üzemanyagon, hozd haza.
2011. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmúlott már 5 éves,gondolom ilyen korban már kifejezetten káros,ha nem jár közösségbe.
2011. szept. 20. 19:24
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem áll arányban a spórolás azzal,mint amennyire elfáradt a gyerek az oviban,nagyon roszsz állapotban érkezett haza.


Elég neki a délelőtt,majd jövőre amúgy is muszáj lesz neki ott aludni.

2011. szept. 20. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
A foglalkozások egyébként is délelőtt vannak, szóval a fontos időszakban ott van. Ha megteheted, vidd haza ebéd után! Nem minden gyerek viseli jól, hogy tudja, ő nem lehet otthon, pedig anya a tesóval otthon van..
2011. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Én ott altatnám, ha engednék az óvónők. De telt ház van, így marad a rohangálás. Elég rohanós így a délelőtt. Ha szereti az ovit, szeret ott maradni, nem is lenne kérdés. De ezt ti tudjátok. Én nem így döntöttem volna, ahogy te.
2011. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
nekem még nem ekkora a fiam, de nem rosszabb, ha most hazahozod ebéd után, és jövőre meg meg kell szoknia, hogy ott alszik? Nem lehet, hogy az nem fogja majd érteni,és az lesz a rosszabb, hogy most akkor miért nem jöhet haza, ha eddig hazjöhetett? amugy mi történt? mi volt a rossz állapot?
2011. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is hazahoztam az enyém,sőt később is,csak reggel ment,semmi hátránya nem volt,max később kezdett el káromkodni:)
2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az volt a rossz állapot,hogy képtelen elaludni az oviban,viszont mivel korán kel fel nagyonis szükséges volna a déli alvás neki.

Hullafáradtan ért haza legtöbbször.

2011. szept. 20. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem még kicsi fiam van, de amikor én voltam 5 éves akkor született a hugom, ennek ellenére én is jártam oviba, de anyu mindig hazahozott ebéd után. Semmi bajom nem lett belőle, sőt mivel otthon volt amikor rossz idő volt, meg minden pénteken(akkor abban az oviban péntekenként nem volt foglalkozás) otthon maradtam. Következő évben pedig ottalvós lettem, a hugom meg bölcsis, mert anyu visszament dolgozni. Nem volt hátrányos az ott alvós év, mint előtte. Szerintem is hozd haza, én is ezt tenném.
2011. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem hozod haza meg fogja szokni az ovit és simán el fog aludni.

Ha hazaviszed akkor veled lesz és otthon fog aludni. Az oviban semmiről nem marad le, mert 12 után csak ebédelnek és alszanak, délután mikor felébred meg úgyis mennétek érte.

Jövőre miért kellene ott aludnia? Foglalkozások csak 9-12 között van, azokon kötelező csak ott lenni.

2011. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!