Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudom leszoktatni a 2...

Hogyan tudom leszoktatni a 2 éves kisfiamat a folyamatos orrtúrásról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk 27 hósan ugyanez a helyzet mondtunk neki már mindent...s mondja h cicakaka:)s ideadja nekünk:)

De ez náluk egy hónapja tart, sztem most veszik észre h van orrlyuk::)Nincs tanácsom mjad leszoknak...de szorgalmasan rászólok továbbra is

2009. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

MI is így jártunk.

lehet, hogy Ő is látta vkitől. Mi az oviból hoztuk haza ezt a jó szokást.

Valószinű hogy Ő is más gyerekektől tanulta el; bölcsi, vagy játszótér.

Én azt szoktam neki mondogatni, hogy az a betegség, attól lesz beteg és akkor nem tudunk menni játszótérre, mert betegen nem lehet.

Egy ideig bejött, de most megint kezdi, bár nem olyan sűrűn. Próbálj avval hatni rá, amit nagyon szeret.

Sok sikert!

2009. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom ugyan ez volt.Én picit ráijesztettem.Azt mondtam neki hogy eljön a csúnyabácsi, és megeszi a kezét!Tudoom hogy ez így nagyon durván hangzik, de bevált, és nemhiszem hogy bármiféle károsodást okoztam volna vele.A csúnybácsi egy kitalált személy.Olyan mint a mumus!
2009. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzi hogy van bene "valami". ijeszd meg hogy hozod akkor az orrszívót és kiszippantod!
2013. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!