Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » éjszaka átmászkálós gyerekek...

éjszaka átmászkálós gyerekek anyukái! Hogyan sikerült erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

és,hány hétbe/hónapba telt??

mindenféle tapasztalat érdekel!


2011. okt. 19. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Off,

Ez a kérdés engem is nagyon de nagyon érdekelne....

én úgy vélem egy megoldás maradt nálunk is.

ha következetesen azonnal visszaviszem a helyére, ahogy átjön hozzánk. De. már olyan fáradtak vagyunk, nincs lelkierőnk visszavinni a szobájába. több,mint 4 hete nem alszom. már álomkóros vagyok. nem is ébredek fel arra,hogy odabújik a gyerkőc. csak arra kelek,hogy megrúg,csap..vagy le akar lökni a párnámról. ez már számomra/számunkra is tarthatatlan.

kíváncsi vagyok mit ír a többi anyuka:(

kitartás!!

ui:kisfiam 3 éves lesz nemsokára.

2011. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon fáradt vagyok.éjjelente legalább 2-3szor felébred,és kéri hogy feküdjek mellé. és ráadásul nekem még itt van egy 5hónaposom is,aki szintén 3szor kel,ugyhogy nem sokat alszom éjszaka.
2011. okt. 19. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
uhh,megértelek. itt is pont ez a helyzet,csak nem a tesó miatt nem aszom, hanem a kiskutyák miatt,mert tenyésztő vagyok. ha azt vesszük van 1 gyerekem és 18 másik... velük is rengeteg a teendő,de pont ma jutottam el a kiborulás szintjére:(
2011. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt a helyzet, éjszakákat virrasztottam az ágya mellett végig. Aztán azt hiszem a szerencse is közrejátszott, mert nyáron festettük az egész házat. Szóval ő választhatta ki a szobája színét (a fal zöld, a plafon kék lett :D), plusz kidekoráltam neki mindenféle falra ragaszthatós matricával a szobáját, és kapott új ágyneműhuzatot is. Így aztán elég lelkesen ment a szobájába első este, és csak 1-szer ébredt fől, akkor is csak inni. Mi meg másnap agyon dicsértük, meg végighívtuk az egész rokonságot, hogy milyen ügyes volt, ezért aztán pár napig szívesen ment aludni. Aztán amikor már láttam, hogy annyira nem dobja fel a dicsérgetés, meg a telefonok, akkor kitaláltam neki, hogy az álommanó :D :D figyelte ám őt, és nagyon büszke rá, és meg fogja jutalmazni. Vettem egy csomó kis apróságot (játékok, matricák, ilyesmik) és kb hetente 2 szer odaraktam az ágya mellé, és reggel ő találta meg. Baromira örült neki, és azóta is minden este az ágyában alszik, pedig már vagy 1 hónapja nem hozott semmit az álommanó.

Vitatható, tudom, hogy ajándékkal kenyereztem le végül is a gyereket, de nekünk bejött, eszébe sem jut átjönni hozzánk.

Az is hozzá tartozik, hogy a kisfiam most októberben lett 5 éves, szóval kicsit idősebb, mint a tieitek.

2011. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Első vagyok,

Mondtam fiamnak, ha átjön ismét nem kap ajándékot szülinapjára.... bejött. reggel kapott nagy dicséretet!

Álommanót viszont ma kipróbáljuk!!! Ez nagyon tetszik!

Köszönöm a tippet:)

2011. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nálunk az a gond,hogy nappal bármit megígér,de éjszaka ezt mindig elfelejti.és olyankor bármit mondhatok nem tudok rá hatni,-de azért tovább próbálkozunk!
2011. okt. 20. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon egyszeru. Egyutt alszunk. Valoszinu szuksege van rad,es ezert keres. Nyugi,15 evesen mar nem fog veled aludni. :) egyuttalva pedig egy biztosan kotodo gyerek lesz belole,aki tudja,hogy barmikor szamithat a szuleire.
2018. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!