Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez túlzás karácson...

Szerintetek ez túlzás karácsonyra egy 25 hónapos kislánynak? Ez csak a szülőktől lenne.

Figyelt kérdés

Thomas épitőkocka

Baby born baba ikerbabakocsival

Bevásárlókocsi kiegészitőkkek

Babacenter

Takaritókocsi


2010. nov. 3. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk 3 gyerkőc van

10, 8 és 1,5 évesek

Mindhárman kapnak ruhaneműt(ami épp divat:Ben10, Hello Kitty, HSM)

Mindegyikük kap könyvet, a kicsi keménylaposat, a középső trakis leporellósat, a nagy valószinűleg enciklopédiát, mert szeretnénk, ha olvasni is szeretnének, és egy-egy játékot

A kicsi fisher price sütifalót, a középső legot, a nagy pedig a psp-hez majd valamit :-)

igyekszünk max 10-15000 ft/ főben behatárolni, mert nem soká jönnek a nagy igények és az újabb kistesó:-)


Szerintem oszd ezeket el Mikulás és karácsony közt, mert tényleg nem fogja igazán élvezni egyiket sem, mert nem tudja épp melyikhez nyúljon

2010. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,elosztom,bár mikulásra nem akartam nagy ajándékot adni,de val.szinű,hogy a bevásárló kocsit megkapja a csomag mellé.
2010. nov. 3. 17:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem sok. Mi is ilyen sokat szoktunk adni neki.Tavaly imádta,(másfél éves volt) hogy sok minden volt a fa alatt és ezt most se kívánom másképp tenni.És minden játékkal játszott. ez nem igaz, hogy nem játszik majd egyikkel se.
2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!