Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek anyukái! Nálatok...

Ovis gyerekek anyukái! Nálatok is jellemző az étvágy változása?

Figyelt kérdés

Kisfiam idén szeptemberben kezdte az óvódát.Előtte nagyon jó étvágya volt itthon,viszont amióta oviba jár,megváltozott,itthon alig eszik valamit.Mennyiségre sokkal kevesebbet,esetleg ha olyat főzők amit különösen szeret,akkor azért többet eszik.Mondjuk nem vékonyka,massziv kisfiú,jó húsban van de nem kövér.

Más ovisnál is előfordul ez?


2010. nov. 4. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az oviban rendesen eszik?Csak mert az én kislányom (6 éves) alig eszik itthon hét közben,hétvégén mikor viszont csak itthon van akkor ugyanúgy és ugyanannyit eszik mint egyébként.

Az is lehet,hogy csak nagyon jól lakik az oviban és este már kevésbé éhes! :)

2010. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk vele.Én beszéltem az óvónővel és azt mondta hogy a lányom az oviba mindent megeszik amit eléadnak.Így már nem aggódom azért ha itthon keveset eszik.Te is kérdezz rá az óvónőtől!
2010. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én kisfiammal is hasonlóan volt, de csak átmenetileg.

Fél évig tartott, aztán megint ugyanúgy evett otthon, mint azelőtt. Azalatt a fél év alatt imádta az ovis kaját, mindet kivétel nélkül.

Most már tizenegy éves, és már akkor nyafog, ha heti egyszer nem tudok otthon főzni, és a menzán kell ennie. Azt mondja, hogy el sem tudta képzelni, hogy hogyan volt képes kicsinek megenni az ovis kaját, mert hát ugyanaz.

2010. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!