Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy 2,5 éves gyerek...

Létezik, hogy 2,5 éves gyerek kb. :50 db-os puzzle-t kirakja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Szülői segítséggel igen. Vagy ha csodagyerek.
2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én kizártnak tartom!Még a 12db-t sem, csak segítséggel!
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a lányom, és ő a 48 db-os bambisat kirakja egyedül(persze előtte sokat kiraktuk együtt). Nem csodagyerek, legfeljebb "csak" nekem. :)
2010. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat gyakorolták előtte közösen akkor igen. Megjegyzi melyik darab hova való. Igaz az én lányom csak a 42 darabost rakta ki ilyen idősen, de előtte legalább 100x kiraktuk
2010. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte sokszor kiraktuk úgy, hogy az ölemben ült és mutattam neki, mit hová tegyen szóval együtt. Most már egyedül is megy neki és nem csodagyerek, csak ez éppen érdekli.
2010. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagy puzzle művész. Úgy hároméves kora körül az ötven darabost csont nélkül kirakta, elsős korában a 250 darabos is simán ment, nagyjából másodikos volt, amikor kirakta az ötszázast, és utána egy ezer darabosba kezdett. Na, azt, rakta kb egy hétig.

Elvileg létezhet, hogy kirakja már a két és fél éves gyerek az ötven darabosat.

2010. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam okt. 22-én volt két és fél éves. Simán kirakja a 48-as kirakókat. Több is van, bármelyiket. Szeret elmélyedni benne, addig csinálja, míg nem sikerül. Ez érdekli, meg bármilyen memória, párosító.

Nem csodagyerek, ne ítéljük már el ezért!!!

2010. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem gyakorolták és új a kirakós akkor kizártnak tartom. Vagy tényleg zseni. Ha saját kirakósa vagy ismerős és már rakta ki segítséggel, akkor elképzelhető, ja és persze nagy méretű kirakós, mert egy 2,5 éves bármennyire zseni a finom motorikája nem lehet annyira fejlett hogy a normál méretűt kirakja.
2010. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, és persze az sem mindegy, hogy mit csinál miközben kirakja, azaz érti is, vagy látja magát a képet, vagy csak addig próbálkozik az elemekkel amíg valamelyik passzol.
2010. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!