Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékot szeretnék venni...

Játékot szeretnék venni lánykámnak, mi a favorit ebben a korban? Két éves lesz

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
a babák és a pakolós játékok - dupló v. más amit pakolni rakosgatni lehet-
2010. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babakocsi, babák, pötyi, hintaló, kirakós, formaberakós játékok, mikro müanyag ételekkel, könyvek.

Kártyák, amiken az éredklődésének megfelelő dolgok vannak. (állatok, gyerekek, stb)

2010. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Decemberben leszünk 2 évesek, és nálunk is a babák és a lego a favorit, ezért biztosan bővitjük a baba és lego állományt. És kap még hercegnős készletet (korona, nyaklánc, gyürü), mert imádja magára aggatni az én ékszereimet és ugy tesz mintha kifestené magát :)
2010. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 évesen is már reggeltől estig babázott. Ehhez vásároltunk kellékeket, azoknak mindig nagy sikere volt (babakocsi, babaágy, babaágynemű, babaétkészlet, orvosi táska, később babaruhák. Meg persze babákat is. Ennyi idős korban a legjobb a max. 30 centis puha testű csecsemőbaba.


Ekkoriban kapott duplót, de abból is azt szerette, amiben emberkék voltak.


Nálunk a kirakó,formabedobó és társai sose volt nyerő, akkor játszott vele, ha elővettem, és hívtam őt is játszani. De velehol megértem, én is állandóan babáztam gyerekkoromban, úghyog nem is erőltetem neki az ilyen készségfejlesztőnek kikiáltott játékokat. Hiszen minden játék fejleszti a képességeit, készségeit, a lényeg, hogy szeressen vele játszani!

2010. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!