Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedvenc beszólásai, vicces...

Kedvenc beszólásai, vicces dolgai gyermekednek?

Figyelt kérdés
Tudom többször volt már ilyen kérdés,de szerintem ezt nem lehet megunni... :)
2010. nov. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam a hétvégén elkérte a telefonom, sétált vele nagy komolyan, felnőttesen, egyszer csak hallom, h magyaráz,


-nincs kedvem...elvitték:D


Majd meg zabáltam:)

2010. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, 26 hónapos.
2010. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2,5 éves kislányunk kiabált az apjának: "Apa gyere csak" Apa nem mozdul. A lány újra kiabált "Apa gyere csak" majd várt egy kicsit és hozzátette "Ne szóljak még egyszer!"

Kifeküdtünk a nevetéstől!

2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a saját gyermekem, a nőgyógy.rendelőben hallottam:

megérkezett várandós anyuka, apuka, kislány.

Amíg a kislány játszott az apukával, anyuka bement a dokihoz. Amikor kijött megmutatta a kislánynak az UH képeket.


Erre a kislány: "de most nem adtál neki pénzet ugye?"

2010. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 23 hónapos. A dédinél szőlőt evett szemenként, mondta neki a mama, hogy csak szemezgesd szépen, ő meg fogta a szőlőszemet és a szeméhez nyomta.

Mindent szó szerint értelmez. Egyik kedvence a locsolókanna, mindig segít anyunak locsolni. Anyu mondta neki, hogy "vigyük ki a kannát a wc-be", a kisfiam pedig fogta, és beletette a budiba.

Mutatom neki az abc betűit, egyik nap leült egy újsággal, és hangosan, komoly arcal "olvasni" kezdte: "ab-ab-ab-ab, jajaj."

Minden ősz hajú néni, aki hasonlít kicsit a mamámra, dedá (dédi) neki. Ez már pár hónapja történt, egyik reggel a boltban voltunk bevásárolni, mikor bejött egy néni, aki tényleg nagyon úgy nézett ki, mint a dédi. Az én kisfiam arcocskája felragyogott és dedá-dedá felkiáltással szaladt a néni felé, aki rá sem nézett, úgy ment el mellette. Erre ő rám nézet nagy szomorú szemekkel, csalódottan: "anya, dedá nem". Hát komolyan, úgy sajnáltam szegényemet, győztem neki megmagyarázni, hogy az nem a dédi volt.

2010. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm mesélte, nekem nagyon tetszett a történet:


2 éves az unokája és "olvasta" az újságot. Folyamatosan nyomta a hablaty nyelvet. A 23 éves nagynénje ült mellette és megkérdezte tőle, hogy milyen nyelven olvas, mert ez nem is igazi nyelv. Mire a kis 2 éves önérzetesen letette az újságot, és közölte:

- Hát, hogy tudnék rendesen olvasni, mikor csak 2 éves vagyok!?

2010. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén csak hallottam, de nagyon tetszik:


Nagyobb fiúcska nem igazán örült a huginak, és folyton piszkálta. Egy ilyen alkalommal anyuka kizavarta a szobából, mire a nagymama megkérdezte a kisfiút: Megint bántottad a hugit? Mire ő: Dehogy bántottam, csak fejbekólintottam.

2010. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Közel 2 éves fiamtól megkérdeztük:

- Mennyire szereted Öcsikét?

- ööö... KÉTSZER!


Mama: De szép pulcsid van!!! Kitől kaptad?

Fiunk: Apa vette Anyától.


Fiunk fürdés közben: Anya! Most már kivehetsz, mert kifázott a lábam. (értsd: kiázott)


Anya: Fiam! Mi ütött beléd???

Fiam: Nem ütöttem beléd!!!!


Fiunk: Apa! Porszívózzunk tovább!

Apa: mindjárt...

Fiunk: Csak keresel még egy kis koszt.


És még ilyenek. :)

2010. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen állatokat ismersz?

vvoáááá - oroszlán

csipcsip - madár

.....

és még?

Apaaaaa

:-)

2010. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,nagyon aranyos történetek voltak! :)
2010. nov. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!