Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisgiam nagyon...

2,5 éves kisgiam nagyon étvágytalan mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem hajlandó egyáltalán megenni a darabos ételeket(fözelék rizs, tészta )de edig ha le turmikxoltam ugy meg ette de most már oda jutotunk hogy van két féle étel amit meg eszik és mást meg sem kóstol. ma végig sirta az ebédidöt és semiz nem evet.

Adjatok tanácsot mit tegyek.


2010. nov. 8. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából az én fiam is ennyi idős és ő sem eszik szinte semmi konkrétat. A kenyeret, kiflit úgy magában megeszi és a tejet issza. Húst egyáltalán nem. A doktornőnek is jeleztem, ő azt tanácsolta, hogy adjak neki vitamint, de erőltetni nem szabad az evést. Pár napja azt vezettem be ha az ebédből eszik akár pár falatot is akkor kap valamilyen nyalánkságot amit szeret. Mini adagokat teszek a tányérba és következetes vagyok (húst nem erőltetem). Tehát csak akkor kap ha eszik ebédet. Nagyon gyorsan megtanulta, és azt a kevés főzeléket megeszi, de már jelzi az utolsó falatnál, hogy kéri a desszertet.
2010. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nahaaat!!! meg ilyen is van?Azt hittem az en gyerekem egyeduli....Ugyanancsak 2,5 eves es csak a turmix. Meg kakaos tej.Es persze 2-3 kedvenc leves es kb ennyi.Mindent megprobaltam semmi nem jott be. Sem az eheztetes sem a kakao elvonas. De hadd nyugtassalak meg...Kb 1 hete csak ugy tiszta magatol elkezdte enni a tojas rantottat meg a vadas martast tesztaval meg levest stb. Ugyhogy annyit tanacsolok turelemmel etesd meg, probalj a kedvebe jarni, turmixolj, 2 eves kozott semmit ne adj ha nem eszik. Tenyleg igy voltunk mi is. Mai napig is sokszor keri, hogy osszeturmixoljam a leveset de megjott az etvagya. 10 napig nagyon beteg volt , semmit nem evett csak vizet, teat es kb 2-3 naponkent par falas levest. Es miutan helyrejott elkezdett enni.
2010. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!