Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak enni ilyen nagy...

Mit adjak enni ilyen nagy melegben 1,5 éves lányomnak? Fogzik is, meleg is van, és étvágytalan. Még a csokit is eltolja

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem, hogy 2,5 liter folyadékot - nagyrészt vizet - iszik 24 óra alatt.
2010. jún. 11. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Érthető az ő tiltakozása, hiszen nagyon meleg van és a te aggodalmad is, hiszen nem eszik semmit.

Iszik és az nagyon jó. Hideg kefír, formára fagyasztott gyümölcsjoghurt, dinnye, hűvös gyümölcsleves....Nállunk nagyon bejön a lefagyasztott joghurt és a gyümölcsös kefír.

2010. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, az enyém is alig eszik, 18 hós, csak iszik. ő is fogzik., sztem tudják ők, hogy mennyit kell enniük, a lényeg, hogy sokat igyanak. én a víz mellett adok neki gyümöülcslevet is, hogy valami kis tápanyaghoz azért jusson, meg szénhidráthoz.
2010. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem sok az a 2-2,5 lityi folyadék egy ilyen kis szervezetnek? azt hallottam, h kimoshatja az ásványi anyagokat a testükből a túlzott folyadékbevitel. Hülyeség?
2010. jún. 11. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt adj neki, amit kér. Ha inni akar, hát igyon. Nem baj az, ha nem eszik, de inni nagyon fontos!

Enyém se nagyon eszik mostanában, bár engem nem zavar, mert tudom, hogy én se eszek most annyit, és különben sem a szemem előtt fog éhen halni. (másfél éves kislány szintén)

Ne aggódj!

2010. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy a csokit nem eszi meg...!Örülj neki!
2010. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!