Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ennek a hátterében?...

Mi lehet ennek a hátterében? 3,5 éves kisfiam súlyosan étvágytalan. Szinte csak 1-2 falatot eszik egész nap. Éjszaka mindig vizesre ízzad a pizsamája. Valakinél volt ilyen? Mi lehet? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát néha én is nevetek a sogórnőmmel, hogy a mi gyerekeink fényevők. Nem is értem néha, mitől nőnek. Az este pedig lehet vékonyabb pizsibe kéne öltöztetned.

Ha ezt abnormálisnak találod, vidd el orvoshoz, ha az megnyugtat.

2011. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Irány a doki, beutaló laborba, a többi utána jön.
2011. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hónapja volt laborban, és ott minden jó volt. A doki nem mond semmit.
2011. febr. 18. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

És fogy? Rossz a hangulata?

2011. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már mindenféle étvágyjavítót kipróbáltunk, de semmi, de semmi nem használ. Lehet, hogy az ovi okozza ezt nála? Szeptemberben kezdte az ovit, amit nagyon szeret. Akkor is keveset evett, majd jött a kistesó, akit imád, de akkor 1 hónapig nem ment oviba. Ekkor látványosan javult az étvágya, de még messze voltunk a jól evő kategóriától. 2 hete kezdtük megint az ovit, és azóta szinte semmit nem eszik egész nap. Pedig szereti az ovit, és már nagyon is vágyott már oda, de lehet, hogy ez kavart be?
2011. febr. 18. 13:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogyott az utóbbi 2 hétben, mivel semmit nem eszik. De a hangulata jó, ha éppen nem hisztizik.
2011. febr. 18. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: No, akkor nem orvos, hanem gyerekpszichológus kell neked. Ne félj oda nem kell elvinni a gyereket. Nekünk sokat segített, ha akarod szívesen ajánlom neked a mienket.
2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Megmondja majd, hogyan tudsz neki segíteni. Hidd el nagyon jó.
2011. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor a kisfiam nagyon izzadt ejszaka, akor az orvosunk azt mondta, hogy kalciumhiany miatt van.

Valami probiotikus vitamint nem probaltal adni neki etvagyjavitonak? Nalunk Romaniaban lehet kapni "Pikovit prebio" multivitaminos szirupot, ezt szoktam adni mikor etvagytalan a kisfiam, es nagyon nagyon jo!

2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!