Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaza lehet anyósomnak? Pont...

Igaza lehet anyósomnak? Pont költözés lesz, meg születik a kistesó és a fiam meg mehetne az oviba. De mi úgy gondoltuk inkább januárig maradjon otthon, túl sok lenne neki az újdonság.

Figyelt kérdés
anyósom szerint meg túl kombinálom,ők nem gondolkoznak így, vigyem csak az oviba.oké,hogy nem úgy gondolkoznak mint a felnöttek, de érzései csak vannak 3évesen, nem?nemtudom mi legyen.tény és való ,könnyebb lenne nekem is ha menne az oviba, meg lehet neki is jó lenne a társaság.tanácstalan vagyok.
2011. júl. 30. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl sok lenne egyszerre.

Nálunk is ez a 3 dolog volt.

Költöztünk, rá 3 hétre megszületett a kistesó. Érdekes módon a mai napig mondja hogy költözzünk vissza, emlegeti a régi helyet, pedig szeret itt is. A költözés jobban megviselte. Aztán itt a tesó ügy, ilyen korban már tudják hogy te a tesóval itthon vagy.

Igy én vártam 3-4 hónapot, és csak azután adtam oviba, de csak fél napra! Így vagy a kicsivel is, házimunka is belefér valamennyi, és a nagyobbal is többet tudsz lenni.

2011. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradjon csak otthon. Unokaöcsém két hónappal előbb ment oviba, minthogy a kicsi megszületett. Állandóan vitte haza a bacikat. Az orvos nekik is azt tanácsolta, h inkább legyen otthon egy darabig, amíg a kicsi is megerősödik. Szerencsére a nagy szerette az ovit, így akkor sem volt baj lelkileg, mikor járt és akkor sem, mikor nem. De a betegségek elkerülése végett jobb nem beíratni.
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te írtál ki hasonló kérdést néhány nappal ezelőtt? Akkor a válaszolók, köztük én is azt tanácsoltam, hogy ne add oviba a nagyobb gyermeked. MOst is ezt javasolom.
2011. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, ma beszéltünk róla, és nem tudom mi lenne a jó.
2011. júl. 30. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vidd oviba.Tényleg sok lesz neki egyszerre. Meg a pici miatt sem kicsit nehézkes lesz de legalább nem hozza haza a bacikat az oviból. Visszagondoltam amikor mi költöztünk a gyerekem 2,5 éves volt 3 napot simán elvolt ,utána hetekig gond volt alvásnál ,hogy ö nem tud itt aludni és menjünk haza.
2011. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én megpróbálnám elvinni oviba. Ha nem tetszik neki akkor simán kiveheted pár hónapra. Esetleg próbáljátok meg azt, hogy 1/2 napra viszed csak.

Nálunk a helyzet annyiban másabb, hogy nem költöztünk. A fiamat beírattam oviba, és ősszel kezdi is. Azt gondolom, hogy neki már szüksége van a gyerektársaságra. Ha Ő igényli, akkor majd elmegyünk érte ebéd előtt, vagy ebéd után-alvás előtt, de ha nem igényli akkor marad délutánig. Most azt mondja, hogy Ő ott marad a gyerekekkel, vacsorára hozzam csak haza. Majd meglátjuk.

2011. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!