Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felelőtlen anyuka vagyok?

Felelőtlen anyuka vagyok?

Figyelt kérdés
2 éves lányom, 2 napja köhög,de nem vittem orvoshoz. Mézet adok neki meg lándzsás utiszirupot. Nem volt még beteg és most sem akarok rögtön dokihoz rohanni. Rosszul teszem?
2010. nov. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges orvoshoz vinni, én sem tenném. Kétéves az én kislányom is, és mi még csak életében kétszer vittük orvoshoz. Egyébként ha kis náthája vagy köhögése van hasonló módon mint te, plusz még homeopátiával gyógyítjuk.

Az én szememben tökéletes,természetes dolgokat kedvelő anyuka vagy! Üdv!

2010. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a kislányommal. Lándzsás szirup, estére lázcsillapító. Amég láz nincs, addig gondoltam nem megyünk dokihoz. Aztán egyik este nagyon nehezen vette a levegőt, másnap doki, hát croupja volt szegénynek. De ezt akkor sem tudta volna megmondani a doki, ha 1. nap viszem. Szóval amég nincs láza, vagy nem gyullad be nagyon a torka, én sem vinném dokihoz. Aztán lehet, hogy ezt hívják felelőtlen szülőnek, és akkor kézen is foghatjuk egymást :)
2010. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagy felelőtlen, sok kismama ugyan így teszi!!

Én sem viszem soha orvoshoz csak, ha napokig lázas a baba és nem javul a helyzet!

Mindent meg lehet vásároólni a patikában,ami kell ilyenkor!

Bodzatea- hársfatea- C vitamin- méz- köptető!

Jobbulást a babádnak!

2010. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha köhög, mindig elviszem dokihoz, hallgassa meg nehogy valami baja legyen, aztán ő eldönti kell-e gyógyszer vagy sem. Én így nyugdzom meg.

Felénk most nagyon sokan tüdőgyulladàst kaptak.

2010. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak köhög, lehet, rosszabbat teszel, ha elviszed a többi beteg gyerek közé a rendelőbe, ahol elkaphat valamit.

Ha láza van, vagy bármi egyéb komolyabb, akkor menj el vele, vagy hívd fel a dokit. Amúgy sztem ki tudod kúrálni otthon.

2010. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 napja még nem késő. Kezelgesd otthon kérj gyógyszerésztől segítséget. Ha nem javul 1-2 hét múlva érdemes meghallgatatni az orvossal. Ha láz van 3 napig akkor viszont vinni kell.
2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!