Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itt mindenki "szuper" anyuka,...

Itt mindenki "szuper" anyuka, értem ezalatt hogy egészségesen ételeket adtok a gyereknek, nem néztek tvt, ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 14:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ez nem kritizálás vagy sértés akart lenni, csak kiváncsi vagyok.
2010. nov. 15. 14:08
 2/25 anonim ***** válasza:
En nem vagyok szuper anyuka.Az en 21 hos kislanyom biza nez tv-t is es csokit is eszik (tejszelet vagy turorudi).
2010. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én szuper vagyok:D A gyerekemnek biztosan én vagyok a legjobb és a legszuperebb, pedig nézhet néha reklámot, ehet néha túró rudit, és kukit is:)

Igyekszem egészséges dolgokat adni neki, de azért nem esek át a ló túlsó oldalára:)

De nem érdekel, ki mit gondol, amíg szeretem, törődök vele, és megkapja mindazt amire szüksége van, addig szuper:)

2010. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
sajnos vagy nem sajnos nálunk is szeret tvt nézni, de csak normális meséket, illetve édességet is eszik.
2010. nov. 15. 14:14
 5/25 anonim ***** válasza:

Mi sem élünk biokaján, és tévénk is van, be is kapcsoljuk gyakran. És nem vasalom a gyerek ruháit.


17 hónapos kisfiú anyukája

2010. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 6 hetes babám kimondottan szereti nézni a tv villódzó fényeit.Mi rossz van abban ha neki pont az jó,nem?Biztos fog kapni majd csokit is ha eljön az ideje.Elvégre mi is kaptunk és normális emberek lettünk.Nem ezen múlnak a nagy dolgok...
2010. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Én is mindig nézem, hogy "jaaaaaj nem adok bolti krémtúrót, bolti jughurtot, én csinálom, naturból!" stb stb stb.... Persze én is szaladok tehenet fejni, amit csak bio fűvel etetek, és ami steril levegőt szív... A 7,5 hónapos kislányom ismerkedik a tejszelettel, szeretünk együtt TVzni, és a tejet is 1 éves kora előtt fogja kóstolni. Muszáj olyan ételekkel/italokkal ismertetni, amiken élni fog később, mert nem lehet örökké bio cuccokat venni. Ha csak az ember nem milliomos. Sajnos minden tele van tartósítóval, ízfokozóval, színezékkel. Persze nem azt mondom, hogy rögtön chipset kell tömni a babába, de szépen lassan hozzá kell szoktatni Őket.... Ez van, én is jobban örülnék, ha az uram este hozná haza a frissen lőtt nyulat...
2010. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

nem csak hogy nem vagyok szuperanyu, ráadásul még a gyerekem is NORMÁLIS és néz TV-t, eszik túró rudit, virslit, kukit, bolti tejet forralás nélkül....

úristen és még csak 15 hónapos! Kész erkölcsi fertő....

;)

2010. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

szerintem nem ettol fugg, hogy ki mennyire szuper, lehet nem vitat szeretnel, de azert az lesz belole...bar ezt te is tudod...

nalunk keveset megy a tv es ritkan van mese nezes, inkabb en meselek, egyutt olvasunk, nem szeretem, ha bambul a tv elott, ez van.ettol meg nem erzem magam gonosznak. csokoladet is ritkan eszik, mert rosszevo es nem tartom helyesnek, hogy vacsora/ebed helyett edesseget egyet.viszont nekukn is megvannak a magunk problemai.

2010. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Persze:-)))))

El ne hidd már, hogy vannak ilyenek.

2010. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!