Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek 2 éves kisfiatoknak...

Vennétek 2 éves kisfiatoknak játékkonyhát?

Figyelt kérdés

Apja hallani sem akar róla. Szerintem nincs ebben semmi különös. Szerintem tetszene a fiamnak, hiszen egész nap edényekkel és fakanállal sétál.

[link]

Ti vennétek konyhát, ártól függetlenül?


2010. nov. 15. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt...de mit tud az apja, hisz egész nap itthon sincs :) Az én fiam is állandóan pakolászta az edényeimet meg a kanalakat, imád "főzni". Nekem szerencsére elég volt elkérni egy nagylányos rokontól a padlásról:) De ott van a fiú szobájába a konyha...és???? semmi különös. Szereti és ez a lényeg :)
2010. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most épp barkácsasztalt tervezek venni, de szerintem az enyém is simán eljátszana játékkonyhával is.
2010. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is barkácsszettet és konyhát szeretnék - szülinap, karácsony. Szerintem ebben semmi sincs, hisz vannak férfi szakácsok is. Babát nem kap, de a konyha elleni dolgot nem értem.
2010. nov. 15. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2 éves kisfiam is szeret a konyhai dolgokkal játszani, de nem tervezek neki venni, mert jól elvan az én műanyag edényeimmel, kanalaimmal. A játszóházban, játszótéren szivesen játszik a játék edényekkel. Én ebben nem látok semmi különöset, hiszen itthon a férjemet is látja főzni.

A játék babákat, babakocsikat is előszeretettel nézegeti, de szerintem most még pusztán a kíváncsiság hajtja őket. Néhány anyuka rosszul van a játszótéren attól, ha a kisfia babakocsit tologat.

2010. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez úgy kerüljük ki, hogy Play doh-s konyhát kap. A férjemnek ugyan semmi kifogása, de a nagyszülők szerint a konyha nem fiús. A gyurmázást viszont szereti gyerkőc, így két legyet egy csapásra. A Müllerben lehet kapni, máshol még nem láttam ilyet. [link]
2010. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, de mielőtt megköveznétek, neki meg egy babája van. Az én egyik régi hajas babám az, s néha megitatja, megpisilteti, mesét olvas neki. De ugyanígy tesz a plüs állataival is. Igaz, ez utóbbiak gyakrabban kerülnek elő, sőt egyik-másik jön velünk még sétálni is.
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves lesz karácsonykor, mi nem vesszük hanem készítünk neki babakonyhát. A bölcsiben imád vele játszani, ebben nincs semmi rossz. Ettől nem lesz lányos, a fiamnak babakocsija is van. Egyébként mi van ha később szakács akar lenni a fiatok? Az apa majd megpróbálja lebeszélni róla? Még olyan picik, minden érdekli őket, így fejlődik a személyiségük. Szerintem is élvezné!!
2010. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Mikulásra edényeket fogok venni a 2 éves fiamnak! Edények kis fedővel, tányér, kanál, villa,... Százasboltban van párszázért.

Unokatesójának (lány) van, imád vele játszani! Imitáljuk, ahogy főzünk, eszünk.

Barkácsolós dolgokat azért nem vennék, mert az én kezemben gyakrabban van csavarhúzó, mint az apjáéban! Nem érdekelné, mert nem tudná, mire való a sok játékszerszám. :-)

2010. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam is imád kavarni-keverni:)

A bölcsiben is sokat "főz",én anno babát is vettem neki,hogy ne legyen egyedül a kiságyban,igaz fiú babát:)

2010. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!