Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiatoknak mennyi...

2,5 éves kisfiatoknak mennyi ruhája van vagy lesz most télre őszre?

Figyelt kérdés
Minden ruhadarab érdekel.Cipő,zokni harsinya, bugyi,atléta, body, nadrág,póló, pulóver, kabát,overáll, minden.
2011. okt. 13. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Igaz, az én fiam még csak 2 éves, de írok, ha nem gond.

Rengeteg ruhája van, neki egyedül több, mint nekem a párommal összesen. :D

Szóval, most őszre, itthonra: melegítőnadrágja van 10, harisnyája 5, póló kb. 10-12, vékony pulcsi az is vagy 8, vastag pulcsi 10 biztos, de lehet, hogy több, bodyja nincs, mert szobatiszta, és macerás lenne, cipője itthoni 2 van, télre 2 kantáros nadrág, 3 kabát, egy egyberészes overall...

Elmenős: 2 atléta, 5-6 póló, 12-15 pulcsi (véknyabb-vastagabb, kötött, mind bele tartozik), 2 harisnya, 2 cipő, 2 átmeneti kabát, őszi nadrág (farmer, bársony nadrág) 5-6 db, bélelt nadrág 4-5db, egy vastag együttes, ami nem overall, hanem bundabéléses kantáros nadrág és ahhoz kabát. Egy téli kabátot kell még vennem.

Zokni 8-10 pár, alsógatya 10-12 db. Itthonra van még 2 papucsa is.

2011. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy utcai és egy játszós cipő,gumicsizma,rendes csizma(tesótól megörökli). Trikók, pólók, vékony hosszú ujjú felsők4-5db, vastag pulcsi 3db. Otthoni mackónadrágok 8-10db, utcára nadrágok 3db. Kardigán 3db,kis gatyák 9db,zoknik 7-8db. Átmeneti dzseki, téli kabát 1-1db, őszi sapka1 téli sapka 2db. Overall egy játszós, egy utcai. Vékonyabb kesztyű, vízhatlan kesztyű és sál 1db-ok. Harisnya 3-4db. Asszem ennyi.
2011. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Eszembe jutott még a papucs, a játszós dzsekik és kabát, meg az a vízhatlan ruha ami nem egyberészes. Kantáros nadrág plusz kabát hozzá. Van még bélelt nadrág, sok mindent megkap a nagytesótól.
2011. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A mellényeket elfelejtettem írni, az is van 5-6 db. Egy vékony sapi-sál, egy vastag sapi-sál, egy cérnakesztyű. Plusz még egy vízhatlan kesztyűt fogok venni.
2011. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10-15 alsónadrág, kb. 20 póló, 5 trikó, 3 ing, 15 vékony, 15 vastagabb pulcsi. Egy farmer, 10-15 pamut nadrág, egy kordnadrág, egy vastag kabát, egy pufi mellény, egy gumicsizma, 4-5 benti cipő, 3-4 kinti cipő, 5 harisnya, legalább 25 pár zokni.

Ő a harmadik gyerek, tehát sok ruhát a tesóktól örökölt.

2011. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat anyukák:)

És hányszor mostok és vasaltok egy héten?

2011. okt. 13. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vasalni soha (max. ha olyan a ruha, akkor felvétel előtt átszaladok rajta), mosni 2 naponta.
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, még pelusos.

- hosszú ujjú body 9 db

- rövidujjú póló 5 db(bodyra szoktam ráadni itthon)

- hosszú ujjú póló 7-8 db

- harisnya 4 db, lábfej n leggins (vastag harisnya anyagú)4 db

- zokni 5 pár vékonyabb és 6 vastagabb, 2 pár vékony térdzokni

-pizsama 3 szett meleg és 3 szett vékonyabb

- ünneplős kardigán és pulcsi 1-1 db, kötött és thermopulcsi 6 db. Ezek vegyesen kardigán v bebújós fazonúak, különböző vastagságúak, kapucnisok v anélküliek...

- melegítőnadrág, illetve szabadidőgatyó 5-6 db, ebből kettő bélelt

- kord, farmer és vastag vászonnacik 7 db

- egy orkánmellény, 2 átmenti kabát. Télikabátja 1 van és még 1-et vennem kellene neki. Kantáros overálnadrág 2 db van

-kesztyűje még nincs, se vékony, se vízálló, még ezeket is be kell szereznem.

- átmenti sapi 2 db, vastag sapi 2 db, sál 2 db (nem fogja hordani...), nyakba való kendő 5 db

- átmeneti cipő 2 db, téli bakancs 2 db, itthon egyenlőre a nyári szandiját hordja, mert a mamuszt/benti vászoncipőt nem tűri meg a lábán, a papucsát se hajlandó felvenni.

- gumicsizma, esőkabát, kis esernyő is van


ja, meg egy tucat "jelmez", mostanában mindig beöltözik, tegnap pl sárga kockás ingben aludt, mert ő volt Bob mester, hétfőn meg egész nap egy csíkos trikóban meg kendőben, és egy plüsspapagájjal kalózkodott :-)

2011. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13.10-es vagyok megint

naponta v kétnaponta mosok rájuk, van egy 3 éves ovis nővére is úgyhogy van mosnivaló bőven.

vasalni csak a férjem ingjeit szoktam

2011. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húúú,az elsőnek ez már rengeteg ruhának számít......
2011. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!