Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen itatópoharat vegyünk?

Milyen itatópoharat vegyünk?

Figyelt kérdés
kislányom csak a kemény csőrűból iszik, de én olyat szeretnék ami csepegésmentes. lehet ilyen venni? ha igen milyen márka?
2010. nov. 16. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányomnak vettem már 5 fajta itatópoharat, de most úgy látom megtaláltuk az igazit. Nuby csöpögésmentes itatópohár. Ebből szeret is inni, és nem is folyik.

2010. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én sajnos azt vettem elüször. és a szilikonos volt, sajnos nem iszik belőle.
2010. nov. 16. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az AVENT (szilikonos) nem jött be (a cumisüveg igen!), kettőt is próbáltunk, de mindegyikből csöpögött. Végül valahonnét kaptunk egy egyszerű, márkátlan, olcsót, aminek műanyag a "csőre", és nagyon sokáig használtuk. Ráadásul miután már nincs szükség rá, a teteje pedig nem csavaros, hanem rápattintós, most fogmosópohárként használja, és nagyon szereti.

Viszont ha nem ragaszkodsz az itatópohárhoz, igaz, nem írtad mennyi idős a kicsi, mi most Avon-ban kapható szívószálas kulacsokat használunk, ami zseniális. Mindenhová magunkkal visszük, könnyen tisztítható minden része, és a teteje rácsukható, azaz teljesen higiénikus.

2010. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!