Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hós a kislányom, még...

16 hós a kislányom, még mindig rengeteget alszik, baj ez? Utalhat betegségre?

Figyelt kérdés

Kedve jó, kiegyensúlyozott, boldog, vidám, huncut a javából, érdeklődő, tanulékony, egyáltalán nem sírós és még sorolhatnám.

Éjszakai alvás kb 12-14 óra és persze 1szer sem kel fel 2 hetes kora óta.

Tehát reggel felkel 9 kor reggelizik, játszik, és még ebéd előtt alszik, felkel ebédel játszik, és délután még 2,5-3 órát alszik.

Attól félek hogy valami baja van. De ellenben minden más rendben van vele.

És sokat is iszik, de mondjuk ez is újszülött kora óta van így.

Van valakinek hasonló gyereke? Vagy szerintetek valami baj lehet?

Persze ez mindig is így volt, csak mindig azt mondják, hogy majd mostmár nem fog ám annyikat aludni.


2010. nov. 16. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja, nalunk a bolcsibe egy hasonlo koru kislany 11.30-tol, volt, hogy este 6-ig aludt. Az anyukaja kerte, ne is ebresszuk fel, ot nem zavarta. Ejszaka is aludt rendesen. Most 2,5 eves, 3-4 ora delutani alvas utan fel kell ebresszuk, nem valami boldog:)
2010. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én láttam már ilyen gyereket. Mondjuk az a gyerek akit én láttam a rettentő sok alvás mellett örökké álmos volt, sosem volt jókedvű, boldog legalábbis én nem láttam annak. Folyton csak dörzsölte a szemét. Vagy alvásból jött, vagy oda tartott. Nekem nem tűnt normálisnak...

Persze, lehet, h csak savanyú a szőlő?!?4 Enyém ha 1 óránál többet alszik nappal már pezsgőt bontunk

2010. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én Babám is 16 hónapos, éjszaka 11-12 órát alszik, d.e. a felkeléstől számítva 3 óra múlva újra alszik 2-3 órát, majd délután 5 óra körül ismét alszik egy órát. Nyugodt, kiegyesúlyozott, mosolygós, boldog baba. :):)Örülök, hogy a Te babád is ilyen boldog. :) Úgy látszik nekik ennyi alvásra van szükségük.
2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat!

Akkor ezek szerint minden a legnagyobb rendben van.

2010. nov. 17. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!