Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most gyesen vagyok és mellette...

Most gyesen vagyok és mellette 8 órában dolgozok. Jövőre attól is elveszik a gyest aki már kapja, vagy csak az új igénylőknek nem adják meg?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz utánanézni, igazából nem is tudom hol keressem. Ha elveszik azért sokat fog jelenteni az a 25 ezer is havonta.
2010. nov. 16. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ÉN UGY TUDOM,MÉG NEM SZAVAZTÁK MEG-DA ADDIGRA TUTI ELINTÉZIK NEKÜNK:-(
2010. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia

Holnap lesz a szavazás, addig csak kiszivárgott hírek maradnak.

A sajtóban eddig 3 féle verzió jelent meg: 20 óra, 30 óra és 36 óra/hét

Jó kérdés melyik megy át, a legtöbbször a 30 órát lehet hallani.

A másik, hogy van egy módosító javaslat bent, hogy aki dec 31ig dolgozik GYes mellett teljes munkaidőben, annak marad 3 hónapja ezt megoldani, tehát neki március 31-gyel lépne hatályba.

[link]

[link]

2010. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól megszavazta a nép a jót.Gyakorlatilag mindent elvesz tőlünk ez a kormány!Gratulálok!

Így könnyű lesz majd melót találni...

2010. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rohadjanak meg!

Mentségemre szolgál, hogy nem szavaztam rájuk.

2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!