Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekesek? Mire szavazol?...

Többgyerekesek? Mire szavazol? Két gyerek közel és egy később vagy a három sorban egymás után?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a 2. babánk. De már most foglalkoztat, hogy mikor jöjjön a 3.? Legyen ott is 2 év különbség, hogy együtt tudjanak játszani vagy a 2 nagyobb úgyis kiközösíti a kicsit? Vagy a 2. után teljen el pár év utána a 3. (esetleg a 4.)? De akkor kivel játszik a 3.?
2010. nov. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a harmadikkal a két év különbségnél is kisebbet szeretnék. 3-at tervezünk, jó lenne "túllenni" rajta. Nem közösítik ki a kicsit.
2010. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyok között 3 és 2,5 év van. Így jól összenőttek, nekem is könnyebb volt visszaszokni a babázáshoz. Viszont így kicsit kevesebbet tudtam foglalkozni velük külön-külön... A 4. baba 10 évvel a 3. után érkezett. Így is agyon jó, hiszen újra babázhattam, a nagyokkal már nem kellett annyit foglalkozni, így a kicsire is több idő jutott. Emellett az sem mindegy, hogy az első babám születésekor 22 éves voltam, a 3.-nál 28, most meg 37...
2010. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Több dolog miatt is vacilállok:

- 3 kicsi gyerek már lehet, hogy sok, úgy, hogy a mamák 150 kmre vannak.

- 3 kicsi mellett kevés időm jut külön-külön.

- 3 kicsivel egyszerre elszaladnak a babázós idők, utána már nem lesz. Én nem szeretnék "túllenni" rajta, ki akarom élvezni

- DE ha a 3. 4-5 év múlva születik, akkor a nagyobbak már nem játszótársak (4-et egyelőre nem szeretnék, mert nem lesz annyi helyünk, akkor új kocsi kell, ilyesmik)

- Mire munkába állok a 2 után, pár év múlva megint kiesek.


Mit gondoltok?

2010. nov. 17. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a két gyerek között két év van.Egyik 2 éves a másik 2 hónapos. Lehet hogy szeretnék harmadikat, de csak 5-6 év múlva!
2010. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is 3 van szerintem jobb ha vársz. kb.2-3 év legyen köztük mert két picivel nem könnyű.tapasztalat

az első gyerkőc volt 1,5 éves amikor született a kistesó és nem volt könnyű velük 2 volt a második gyerkőc mikor megszületett a harmadik de azért annyiból jó egyszerre nőnek fel.

2012. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!