Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom még mindig...

Két éves kislányom még mindig nem alussza át az éjszakákat, már nagyon kivagyok! 30. -án megyek vissza dolgozni. Kissé tartok is töle, hogy túl fáradt leszek! Mit tegyek? Van valakinek ötlete, hogy szoktathatnám rá az alvásra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Enyém 21 hónapos kora óta alussza át. Most két éves.

Mit csinál, mikor felkel?

2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na de mit csinál éjszaka? szomjas, játszik? Mennyit van fent? nappal alszik? elfárad délután? Hol alszik? hogy alszik? Hányszor kel?
2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, az én lányom 16 hónapos, és legalább egyszer még felkel éjjel. Én a jövő héttől dolgozok. Azt reméltem majd a bölcsibe elfárad, de már 3. hetet kezdtük, és ugyanúgy felkel.
2010. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ő inni kér, meg cumit, és már alszik is vissza.
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%-os ugye nem komoly hozzászólás volt.....?
2010. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező igy nem tudunk segíteni ha irsz....
2010. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
általában inni kér, vagy pisilnie kell...vagy éjszaka 2-3 körül tejcsikét követel...kizárt dolog hogy éhes lenne, mert vacsizik elég jól. Reggel 7 körül kel fel, mert 8-ra megyünk bölcsibe, kb. 2 hónapja, délután kb. 2 órát alszik és külön kiságyba alszik, de a mi hálónkba...azthiszem ennyi...
2010. nov. 17. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha odakészítesz neki innivalót meg tudja inni egyedül? Próbáld ki!
2010. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszi! MINDENKINEK, AKI HOZZÁSZÓL KÖSZI
2010. nov. 17. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mi anno úgy szoktattuk le az éjszakai tejezésről, hogy egyik nap vizet raktunk az üvegébe. Sírt. Én nem bírtam hallgatni, kapott tejet. Megitta, elaludt. De másnap újra megpróbáltam. Újra sírt, de már nem adtam neki tejet, inkább teát. Abból se kért sokat.


Harmadik éjjel felkelt, megint víz volt az üvegben... negyedik éjjel is. Ötödik éjszakától kezdve nem kelt fel :)) Ezt is próbáljátok ki. Pár nap kell, de aztán tuti nyugalom lesz, a vízért nem fogja értelmét látni felkelni. És hát éjjel nem is kéne már enniük. :(

2010. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!