Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom még mindig...

Két éves kislányom még mindig nem alussza át az éjszakákat, már nagyon kivagyok! 30. -án megyek vissza dolgozni. Kissé tartok is töle, hogy túl fáradt leszek! Mit tegyek? Van valakinek ötlete, hogy szoktathatnám rá az alvásra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én 2,5 éve nem aludtam egy igazit...kulonbozo okok miatt. és már egy éve dolgozom, nappal eléggé észnél kell lennem a munkában, nem mindig konnyu emiatt....eleinte 2x kelt, stabilan, most már egyszer, csak...általában kakoért kiabált, és meg is adtam, csak hoogy ujabb 3 orát alhassak..aztán volt beteg (sokszor), cumi, nappali élmények, rosszakat álmodott...szoval mindig valami. tanácstalan vagyok én is, de remélem, egyszer már vége lesz. amit észrevettem: ha nem én fektetem le, hanem apa, jobban alszik a drága! nekem este nevetgél, mondja, hogy orul nekem...és szerintem olyankor éjjel is keres...lehet ez a gond?
2010. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!