Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet, hogy ha nincs 2...

Hogy lehet, hogy ha nincs 2 éves fiamon pelus, se bugyi szól ha pisilni kell, ha bugyit adok rá mindig bepisil? Még mondja is, hogy bele fog pisilni, meztelen akar lenni. Hogy szoktathatnám le erről? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom h nem ide tartozik,de elolvastam,és ezt gondoltam: jaaaj de aranyoos :)
2011. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán az újdonság varázsa (tetszik neki, ha meztelen lehet, és ezzel "sakkban tarthat").

Próbáld úgy rábeszélni, hogy a nagyok mind bugyiban vannak és elmennek wc-re, apu, "nagyfiú" ismerős szintén bugyiban van, ő is elmegy stb.

2011. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor olyan , minta az enyém. Eleinte belepisilt,aztán indokokat "talált ki" hogy minél előbb levehesse.,

Én nagyon egyszerűen "megoldottam": nem adok rá bugyit, csak kisgatyót. Egyszer csak rájön, hogy jó dolog....:)

2011. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ha jön a rosszidő már kell majd az alsó, ha bepisil kellemetlen lesz meg tanul szólni.
2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!