Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Várjátok már a Mikulást?...

Várjátok már a Mikulást? Annyira szeretném már feldisziteni a lakást, szerintetek korai még?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom,szeretnék neki örömet okozni ezzel.
2010. nov. 18. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.Igazából én nem is a Mikulást várom hanem a Karácsonyt.Ez lesz az Első karácsonyunk a Kislányunkkal.Olyan izgi lesz.Már most ha csak arra gondolok hogy fogja majd nézni a fát pötyög a könnyem:)Én dísziteni a szülinapomon szoktam (nov 30)onnantól tudom h már nincs sok idő:)))kellemes díszitgetést.
2010. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ráérsz :) Prsze, biztosan örülne neki, de ugye tudod, neki az a két hét még iszonyúan hosszú idő. néhány nap alatt megszokja a díszítést és már nem lesz érdekes. Olyan, mint amikor a bevásárlóközpontokban már október közepén karácsonyi díszítés van... mire karácsony lesz, az embernek elege lesz belőle :) én majd csak december elején kezdem díszíteni í lakást, úgyis akkor kezdődik az advent.. Az enyém is 2 éves, nem akarol ellőni az ünnepekre a teljes "puskaport".
2010. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:) En a Karacsonyt varom mar nagyon. Mi december elseje utan kezdjuk a lakas disziteset. Szerintem korai de ettol te meg elkezdheted. :) Ugy csinald ahogy szeretnetek es, hogy nektek jo legyen.

9,5 honapos kisfiu anyukaja

2010. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az advent pontosan erre való - felkészülés karácsonyig. 4 héttel karácsony előtti hétvégén kezdődik, akkor érdemes elkezdeni készülődni. Kicsit hamarabb el lehet készíteni a koszorút, de amikor meggyújtod az első gyertyát és végiggondolod, hogy igen, most kezdődik! - és ezt az élményt át tudod adni a babádnak, gyermekeidnek, az megfizethetetlen. Ha túl hamar kezded, oda a varázs. Ez a négy hét pontosan annyi, amennyi kell. Lakásdíszítésre, takarításra, mesélésre, lucaszék-építésre, betlehem-állításra, stb...

Még korai lenne belevágni szerintem.

2010. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon várom a karit,teljesen bevagyok. Bár én nem sokat díszítgetek csak égősort teszek fel az ablakba,fát díszítünk,ennyi. Inkább a menü összeállítására fektetem a hangsúlyt. 2 évesem biztos segít majd a tésztagyúrásban. Addig nem is takarítom a konyhát,kezdhetném előlről.
2010. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Advent első vasárnapja előtt semmit nem teszek ki. Akkor délelőtt elkészítjük az adventi koszorút a gyerekekkel. 2, 7 és 11 évesek. Kora délután gyújtjuk meg az elsőt, anyukámnál meg ebédkor. Én a Mikulást jobban várom, mert kevésbé stresszes:) Az olyan lazább, könnyebb rá vásárolni.
2010. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
de jó hogy mindenki várja én nem az én kisfiam is másfél éves de még a lakást sem tudom neki feldísziteni nem hogy majd a fát,rengeteg pénz kell egy kezdő családba ezekhez a dolgokhoz, :( sajnos
2010. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A 10:46-os vagyok.

Nem kerítek ám én sem akkora feneket a dolognak. Bár nálunk is három gyerek van, de nincs hatalmas fenyőfánk, inkább egy kisebb. Hatalmas ajándékozást sem tartunk, jobban várják a gyerekek a közös mézeskalács-sütést, mint a lakásdíszítést. Persze vannak ajándékok,de olyan picinek, mint a tiéd is, nem számít, hogy az ajándék 500 vagy 5000 Ft volt-e. Lényeg, hogy hangulatosan teljen az ünnep, együtt legyen a család, nem a több zsák ajándék.

2010. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jobb az egészséges várakozás, úgyis olyan hamar véget ér az egész. Arról nem is beszélve, hogy a gyerekek milyen gyorsan felnőnek...
2010. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom.Amint december lesz nekilátok a diszitésnek.Bár én is "csak" az égöket,villogo mikulást és majd persze a fát csinálom"csináljuk" meg.
2010. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!