Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várók! Megvan már mi...

Babát várók! Megvan már mi lesz a babátok neme és neve? Mikorra várjátok a kicsit? Hányadik pici lesz?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! Hogy érzitek magatokat, stb.? :) Köszi előre is ha megosztjátok velem!
2011. nov. 3. 11:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első baba, 22 hetes vagyok és kicsi lány lesz :) A neve pedig Korina lesz :)

2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Jah és márciusra várom előző voltam :)
2011. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
sya 20hetes kismama vagyok kislány lesz Barbara szintén március 5kg plussz
2011. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Februárra várom az első babámat. Kisfiú lesz, a Botond nevet választottuk neki. Nagyon jól vagyok, a terhesség első szakaszában is minden rendben volt. Remélem szülésig így is marad. :)
2011. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 bné anita válasza:
100%
Sziasztok! 23hetesek vagyunk, fiú lesz és a neve egyenlőre hetente változik. :-) Remélem azért előbb-utóbb megtaláljuk az igazit.Március 1-re vagyok kiírva és első baba. Szerencsés vagyok, mert engem elkerült mindenféle rosszullét, talán az első 1-2 hétben fáradtabb voltam, mint máskor, de ennyi. Remélem most már nem is lesz semmi.
2011. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi 18 hetesek vagyunk, és talán a jövőhétre ki is derül a neme. Ha lány lesz, akkor a Jázmin Luca nevet kapja, ha fiú, akkor attól függ, hogy a kiírt időre jön e, ha igen, akkor Péter Kázmér, ha nem akkor a Péter helyett a Mátét kapja.

Nagyon jól vagyunk, sokat mocorog a baba, amit egyenlőre, még csak én érzek, de egyre erősebben.

2011. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A második babánkat várjuk!

Az elsőnél semmilyen névgondunk nem volt, talán csak annyi, hogy gyorsan kellett változtatni, mert fiút mondtak és lány lett! :)

Fanni Anna lett!


Ebből következik, hogy ha most kisfiunk lesz, akkor megvan a név Bendegúz!De ha lány méh megy a vita, talán Nóra, de még kell utána egy név! :)


13 hetes vagyok, és nagyon rosszsul....Az első terhességem alatt egyszer sem voltam rosszul, viszont veszélyeztetett voltam!Mosz csak papíron vagyok veszélytetett, d esemmi gond hál istennek...Csak a rosszulétek :( Én minusz 6 kilónál járok! :(

2011. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 16 hetes vagyok alig várom a 18 hetes ultrahangot hogy megtudjam fiú vagy lány. Ha lány Nikolett az én nevemet nem kapja, ha fiú akkor a férjem nevét Zsoltot fogja kapni.

Az első három hónap nem volt vészes 2 hétig hányinger végig fáradtság már most jobb. Múlt héten kiderült h iszonyat alacsony a vérnyomásom soha nem volt ennyi mindig 120 most meg 80/60. Úgyhogy egy kis koffein belefér.

Amúgy 22 vagyok áprilisra várom akkor már 23 elmúlok. Az első babánk lesz?:-)

2011. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Első baba. Kislány lesz, Anna Viktória lesz a neve. Január 20ra vagyok kiirva.
2011. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 16 hetes vagyok első baba lesz áprilisra várom ha kisfiú lesz akkor Alexander ha lány még nem tudjuk nem döntöttünk mindig más :)Remélem a 18 hetes ultrahangon kiderül.
2011. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!