Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 éves lányom nagylábujja...

A 3 éves lányom nagylábujja mellett felmaródás van. Néha pici hólyagokat is látni. Csak ezen az egy helyen van, a többi lábujja rendben van. Mivel tudnám elmúlasztani?

Figyelt kérdés

Próbáltam a Canestent, hátha gomba, de ettől rosszabb lett. Kentem már Neogranormonnal és Bepanthen Plus-al, de semmi javulás. :-(

A családban semmi gombás dolog nincsen, nincs közös fürdőzés, közös törölköző, semmi...


2010. nov. 19. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is a gyerekkel tilos kisérletezni! A Canesten meg társai nem arra valók, hogy egy anyuka (gondolom, mindenféle egészségügyi tudás nélkül) elkezdje a gyerekét (vagy akár saját magát) kenegetni vele, ezek GYÓGYSZEREK, amiket ha rosszul használsz, akkor igen komoly mellékhaasai is lehetnek, ezen kivül ha nem elöirásszerüen használják, akkor az eredmény CSAK ANNYI lesz, hogy a szervezetben lévö kórokozók rezisztenssé válnak, és utána gyakolatilag nem lehet öket elpusztitani.

Másodszor attól, hogy te nem tudsz róla, még kerülhet a családba gombás (vagy bármi más) fertözés, ez nem olyan, hogy "nálunk nem szokás". Ahhoz, hogy valami fertözést kapj, elég pl. az újonan vett ruahfélét mosás nélkül felvenni, vagy egy olyan cipöt felpróbálnia boltban, ami elötte egy fertözött valakin volt akárcsak rövid ideig is.

Harmadszor: a gyereked tünetei nem gombás, hanem inkább allergia jellegüek, és már csak ezért is a különféle krémek csak rontják a dolgot.


VIdd el a gyereket az orvoshoz, ö a szakember, deritse ki, hogy MI A BAJA, és utána tud ERRE adni valami hatásos szert.

2010. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz.A gonbás fertözésnek nem ilyen a tünete....

majd írnak rá megfelelö krémet.

Nálunk sincsen gombás fertözés,még is a fiam börén lett.Ki tudja honnét.A doki azt mondta gomba spórák mindenhol vannak,csak a fiam böre érzékenyebb.

2010. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

A stílusodon csiszolgass még egy kicsit!

2010. nov. 19. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, és nem tudom, mi bajod a stilusommal.

Amit irtam azik tények, és ezen nem változtat az sem, hogy neked nem tetszenek.

2010. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!