Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor indult el a gyereked,...

Mikor indult el a gyereked, ha min.16 hónapos koráig még járt?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 16,5 hónapos, az átlagnál nagyobb súlyú, és még csak vezetgetve jár, mindkét kezét fogni kell. Lassan jó lenne már, ha elindulna egyedül :))Már rendesen "furcsa" járó kicsiket látni :DDD (Amúgy minden mogzásformát 1-2-3 hónappal később csinált.
2010. nov. 19. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Az én fiam nagyon gyorsan tanult,február 10 én született és pont szilveszter estéjén indult el egyedül!szerintem ne aggodj,behoz mindent!
2010. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A lányom jan.30.-án született.10 hónaposan elindult,Január 20.-án tortát kapott,mert járt egyedül.Szülinapján egyedül sétált az állatkertben... :D


A fiam 8 hónapos,ö már a szekrény,asztal mellett oldalt lépeget. :D

2010. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Játszótéren van egy igencsak kövérke kisfiú, 1 évesen 12 kg volt, de ő már elindult 11 hónaposan.

Ne várj, kérdezz dokit, hogy mi a teendő.

2010. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kislanyom"normal"sulyu de 15 honapos koraban indult el,a haziorvos szerint minden rendben csak lustabb,o is mindent kesobb kezdett csinalni.
2010. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hónappal fiatalabb a szomszéd kislánynál, és egyszerre indultak el. A fiam 10 és fél hónapos volt, a kislány meg majdnem 15. De ettől függetlenül kérdezz rá a dokira, szerintem normális, hiszen nem vagyunk egyformák, de mégis ő a szakértő:)
2010. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16 hós mult a fiam, mire elindult. Egy valamire hivom fel a figyelmed, hogy két kézzel nem vezetgetjük, mert akkor még csak jobban tolod az időt! Csak az egyik kezét fogd, ne mindkettőt, mert sosem enged el:)!!
2010. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem az volt a kérdés, hogy kinek járt legkorábban a babája :))) Már régebben voltunk gyógytornásznál, kettőnél is, mert 10 hónaposan ült fel először, előtte nem is ültettük -nem is hagyta :) Semmi szervi baja nincs, csak lusta + 13 kg. Más ismerősöm is van, akinek 16 hónaposan indult el a gyereke, de arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire gyakori, hogy még később indulnak el. A vezetgetéses tippet köszi, de ha a fél kezét fogom csak, akkor összerogy. Alapvetően sosem erőltettünk semmilyen mozgásformát, de pár hónapja úgy gondoltuk, hogy a vezetgetés belefér, főleg mióta egyáltalán "engedi". Azért köszi a válaszokat! :)
2010. nov. 19. 19:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Lányom 18 hósan indult el, úgyhogy nyugi, időben vagytok még.
2010. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hós kora előtt indult el 1 héttel, viszont akkor rögtön stabilan. Azt, hogy vezetgessük sose engedte. Vékony kislány, mindent később csinált mint a nagy átlag, viszont akkor villámgyorsan. Én a védőnőt kérdeztem erről a dologról, azt mondta, hogy 18 hónapos korukra azért "illik" elindulni egy kicsinek.
2010. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerösömnek 1,5 éves a fia és csak mászik.Ha vezetik megy,de nem tud egyedül.....
2010. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!