Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hisztigond: Mit lehet tenni?

Hisztigond: Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

22 hós tündérbogár kisfiú, és már egy hónapja minden egyes nap totál kiborít a kemény hisztijével. Reggel nem lehet felöltöztetni, sétából nem lehet hazajönni.

Általában ez a két szitu hozza ki belőle a kisördögöt, és fogalmam sincs, mit tegyek. Egymás után huszonháromszor táncol végig az idegeimen, és bár baromi türelmes vagyok, huszonharmadszorra már nem bírom tovább.

Mindent kipróbáltam: ignorálás, kizökkentés, stb-stb. Kövezkezetesen neveljük, vannak szabályok, amiket betart. De az öltöztetés és a hazajövetel totál kikészíti. Ezek persze azok a szituk, amikor nincs idő hagyni, hogy kitombolja magát. De ha hagyom, az se segít, mert utána újrakezdi.

Nagyon kedves szomszédaink vannak, de már ők is megjegyezték, hogy mennyit sír mostanában a fiunk...


Mit lehet tenni ezellen?


2010. nov. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mit lehet tenni ezellen?"

TÚLÉLNI!

tudom hogy nem vigasztal ez az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Nem vagy egyedül:-)

2010. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkozom, hogy régen miért nem voltak ilyenek a gyerekek? Lehet, hogy az a szigorúbb nevelési módszer mégis hatékonyabb volt? Vagy "csak simán" a világ bolondult megy úgy, hogy kihat a gyerekekre is?
2010. nov. 20. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
miért ne lett volna régen is ez? Ugyan ez volt, csak mindenkinek 4-5 gyereke volt gondolom nem volt ennyire feltűnő. Azt is számold bele a gyerekeknek nem volt ennyi használati tárgya/játéka otthon, nem volt net sem más technika, sem légzésfigyelő. Csak bölcsi és melo. Persze hogy nem emlékeznek annyira a szülők.
2010. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiam két éves. Akkor akad ki, mikor veszem le a pizsamagatyáját...rángatja vissza, iszonyat hisztibe kezd. Hetekig minden nap ezzel inditottunk , ezek után mindenen idegbajt kapott:( most napok óta hagyom. Amikor pisilni megyünk reggel (már nincs pelus), mondom elötte, hogy visszakapja a nadrágját, nem kell még másikat felvenni, ha nem akar. Igy megnyugszik. Fogalmam sincs, mi ez nála, de békénhagyom,ebben engedek. Aztán van, mikor simán átöltözünk, de van, hogy nem megy egyszerüen. Tudom az okát, csak nekem van dolgom, neki nem sietős. Azért visit, mert nem akar még menni otthonról. Egyszer szólok, hogy lassan menni kell pl boltba, stb, elkezdem mondani időben, hova megyünk, melyik nadrágot adom rá, melyik pulcsit, igy van ideje feldolgozni, sokkal jobb igy. Ha még ez is kevés, szó nélkül megfogom és felöltöztetem. Nem érdekel, ha orditva rugkapál,egyetlen szó nélkül gyorsan felöltöztetem és teszem a kocsiba, babakocsiba, triciklire. Ahogy kimegyünk, már röhög is!
2010. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Iratkozz fel Bischof Jusztina "Hiszti-tanfolyam"-ára, biztos, hogy tud választ és tanácsot adni a kérdéseidre. Ha regisztrálsz/feliratkozol, úgy tudom, személyes tanácsadással is foglalkozik.
2010. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!