Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Öltözködés helyett hiszti...

Öltözködés helyett hiszti 2,5-3 éves fiamnál - mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Minden egyes öltözködés borzalom, amúgy nagyon jó fej kissrác, de ezt nagyon utálja. Totál kiborulva kezdődik minden napunk, mi ugye dolgozni megyünk, ő bölcsibe, Nagyon jó lenne pár hasznos trükk, hogy mivel vegyük rá az együttműködésre öltözködésnél...
2011. nov. 14. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mi lenne ha megprobalnad hogy o vegye fel pl. a zoknijat vagy a trikojat? tudom ez sok ido de lehet hogy ugy jobban beleegyezne o is!
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad már ráhagyni? öltözzön fel egyedül....

VAgy ha még nem tud, akkor jöhet az ígérgetés, hogy ha gyorsan elkészül, akkor útközben játszhat a falevelekkel, vagy versenyt futhattok-ugrálhattok a bölcsiig. Az én lánykámmal mindne reggel ugrálva megyünk bölcsibe.:)

HA semmi sem jön be, akkor talán hallgassátok meg a kedvenc dalát, vagy egy rövid mese is belefér...

2011. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok....a kislányom félti a hasát, így ha nagyon nem készülődik, akkor megemlítem, hogy lemarad a reggeliről.:)
2011. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:-) Én a lányomat azzal szoktam ijesztgetni, hogy nem kap multi tabs immuno kidet (alias szopogatóst). Ezt nagyon szereti, úgyhogy azzal rémítgetem, hogy csak akkor kap, ha együttműködő az öltözésnél, esetleg maga öltözik, amit tud. Valamit helyezz kilátásba, jutalmat, ha megcsinálja. Amit nagyon szeret. Ha hisztizik, akkor nincs juti (ez a büntetés).
2011. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!