Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg olyan jó a duplo?

Tényleg olyan jó a duplo?

Figyelt kérdés

nekünk csak nagy építőkockánk van, abból is csak vagy 30 de nem igazán érdekli. Beruházzak duploba, ami nem kevés pénz, fogja a figurásat szeretni?

van aki a duploval szeret játszani, másféle sima építővel nem ?


2010. nov. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad? Kisfiamat kb. 17-18 hónapos korában kezdte el jobban érdekelni az építés. A figurákkal is akörül kezdett el játszani. DE nem muszáj Duplót venned mert tényleg drága. Nekünk Unico márkájú van, ahhoz is vannak figurák és töredék ára a Duplónak.
2010. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam pár hónapja játszik duploval, 2 éves. Épitőkocka nem érdekli, ezért vettem. Mostmár sokféle megvan, nagyon jó.
2010. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van sok Duplonk és azt kell mondanom tényleg nagyon jó.A kislányom 5 éves és még mindig nagyon szeret vele játszani.Van már neki sima Legoja is,de azzal még annyira nem szeret,nincs még akkora türelme hozzá,hamar megunja.Szerintem érdemes beruházni a Duploba.
2010. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van, nyúzzák rendesen. Pedig a két nagy 8.5(fiú), 6 évesek(lány). A ami napig imádják.A nagyfiam 1 éves volt, amikor elkezdtük a duplót, azóta bővítjük a készletet.A kis legó pl nem jött be egyiknek se, meg a fa építőkocka se.Volt még nekik az a sokkal nagyobb fajta építőkocka, azzal se játszottak. Szerintem megéri a pénzét, elnyűhetetlen...
2010. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az én duplóimmal játszik. :) Azért majd még veszünk hozzá pár új darabot is, de tény, hogy tartós játék. :)
2010. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 éves lányom le se tojja a duplót. :(

Állatóvodásat vettünk, van hozzá néhány kocka is, de nem foglalkozik vele.

2010. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A fa építőkockákért viszont odavan.

2010. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim imádták. Nálunk a farm, állatkert és a családi ház volt a sláger. Rengeteget játszottak vele, más építőjátékkal viszont nem igazán. Pontosabban még a playmobil, ami bevált nálunk, de abból is az állatos témák.
2010. nov. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!