Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bébitaxit karácsonyra?

Bébitaxit karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiunak bébitaxit szeretnénk ajándékba venni karácsonyra. Szeretik a gyerekek? Milyet és hol vegyünk 7-8 ezerért gondoltam. lehet ennyiért jót kapni?

Olyan tanácstalan vagyok. Kösznöm a válaszokat!


2011. nov. 2. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a lányomat időnként néhány perc erejéig köti csak le, miatta nem volt érdemes megvenni. A fiam viszont már úgy született, hogy megvolt a bébitaxi, 7 hónaposan már felmászott rá, ráült és zenélt, azóta is (most már 2 évesen) nagy kedvence, nincs olyan nap, hogy ne ülne rajta. A miénk egy drága darab volt, tehát hogy 7-8e-ért lehet-e jót kapni, arra más fog válaszolni.
2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A gyerekek általában szeretik.

Mi a múltkor egy bevásárló üzletben ültettük bele egy ilyen bevásárló kocsiba, és nagyon tetszett neki, ki sem akart szállni.

szóval biztos jó lehet, de nekem nem tetszenek.

nekem fura hogy nagyobb gyerekek is ott ülnek és nem csinálnak benne semmit. azért van a babakocsi, azt könnyebb használni is, és most már lassan egyedül is tud motorozni, akkor meg megy majd motorral.


de sokan szeretik.

2011. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem olyanra gondolok amit az áruházakban lehet látni. Hanem olyanra ami olyan mint egy kis autó felhajtható az ülése és játékot lehet oda tenni esetleg zenél dudál.

2011. nov. 2. 11:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Első köszönöm a válaszod!
2011. nov. 2. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam is kapott egyet anno és mindig imádta! Már 4,5 éves és most a nyáron tört szét,eddig bírta és totál meg volt zakkanva érte. Ezen élt szinte, úgyhogy vegyél nyugodtan a picúrnak! Biztos fogja szeretni.
2011. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ti hol vettétek?
2011. nov. 2. 12:21
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolsz?

mert ez ugyan az mint egy bevásárlós kocsis kisautóba beülteted és tolod. ott ül és nézelödik, meg tekeri a kereket. csak ez mögött nincs kosár.

2011. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Anyósomtól kapta anno, sajnos nem tudom hol vette.
2011. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7 válaszolónak.

Nem erre gondoltam (ennyit nem is adnék érte) ilyesmire

[link]


csak nem használtat

2011. nov. 2. 12:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen bébitaxi amilyet keresel én 3800 ft-ért vettem újonnan.
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!