Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermekek anyukái!...

3 év körüli gyermekek anyukái! Hol vesztek a télre a csemetéknek meleg kantáros nadrágot?

Figyelt kérdés
Már ezer helyen néztem, de sehol nem találok megfelelőt. Voltam az összes környékbeli turiban, bújom a teszveszt és a vaterát, jártam a C&A-ban, Brendonban, Minimanóban és sehol semmi. 98-as nadrágra volna szükségünk. Budapesten lakunk.
2010. nov. 24. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne, úgyanígy vagyok mint te! Sehol nem találok, nekem is 98-as kellene csak mi lányok vagyunk! :-)
2010. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátha kiokosítanak minket. :-) Én már tényleg nem tudom, hol nézhetném még meg, viszont a tél meg nagyon jön. Vannak bélelt nadrágjaink, de állandóan kilóg a dereka, túl aktív a fiam.
2010. nov. 24. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig a Kenguruban vettem neki kantáros nadrágot kabáttal.
2010. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hoy pesten vane vlahol, de miskolcon van divatdiszkont nevá bababolt. ott vettem neki, jo meleget és viszonylag olcson. nézzd meg hátha van ott is.
2010. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig piacon veszek neki.De láttam már kínai boltokba is.
2010. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az aukciós oldalakon veszek szinte mindent. Nézz be naponta, mindig vannak fönt újabb cuccok, most jön a meleg holmik szezonja. Én is épp azt keresek a lányomnak.
2010. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a tesz-vesz-en vettem kettőt is, használtat de teljesen újszerű állapotban vannak és fele áron megkaptam mint a boltokban. ( C und A és Decathlon márkájú)
2010. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A napokban láttam vagy a Lidl vagy az Aldi akciós újságjában.
2010. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, remélem találok valahol. Egyre hidegebb van, muszáj igyekezni.
2010. nov. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!