Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei - óvodai kérdés!?...

Bölcsödei - óvodai kérdés!? Hova irassam, lehet e egyáltalán.

Figyelt kérdés

Kislányom most 2,5 éves bölcsödébe jár. Időközben egy várossal odébb költöztünk, de a kislány ott maradt bölcsibe, nem akartam megbolygatni, meg szerintem nem is tudtam volna a túl jelentkezés miatt átíratni.

Ugye jövő szeptemberben már mehet óvodába. Beirathatom az új lakhelyünkhöz közeli oviba, ha nem vagyunk oda bejelentve?

Elég nehézkes reggel este ingázni, hogy tudjam vinni hozzni. Munkahelyem viszont itt van ebben a városban ahol lakunk és ahova szeretném beíratni.

Óvodában is akkor hatalmas a túljelentkezés mint a bölcsödében? Ha tavasszal beiratkozunk (4 ovi van itt) biztos lesz hely?


2010. nov. 24. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!